Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren in Roccoco-stijl. Gemerkt geschutzt B.H.S. Afmeting: H.18 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Japanse cloisonne vazen met florale decors. Twee maal beschadigingen. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese benen figuren. 20e Eeuw. Drie maal netsuke figuren. Eén maal ratje. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren stempel met Foohond. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 4,4 x 3,1 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.