Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse bronzen hang-olielamp voor zever lonten. Afmeting: 25 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee Afrikaanse gebeeldhouwde benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Djokja dekseldoos met onderschotel, Plated. Fraaie ronde dekseldoos versierd met Djokja bewerking en een priem, ø16x7cm, geplaatst op een onderschotel met opstaande rand, opengewerkt model met Oosters...
A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes. 20e Eeuw. Eén biggetje in hand. Eén aap. Eén vogelpaar. In goede staat.
Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.
Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur. China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Circa 1920. Afmeting: H.28 cm. In goede staat.
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36 x 167 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese rozenhouten gesneden figuren. 'Vissers met karpers en hengel'. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 x ø13 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Twee grote oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Kleine antieke Japanse vaas met florale- en vlinder decors. Circa 1900. Afmeting: H.12 cm. In goede staat.
Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.
Historisme gietijzeren bloemtafel met marmeren blad. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.
Drie oude Oosterse benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.
Antieke Chinees bronzen trekpot met florale, wolken en draken decors. Belvormig. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen twee-lichts kaarskandelaren met Zeus, God van de bliksem (verstelbaar). Circa: 1900. Afmeting: H.50 cm. In goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Antieke scheerset met zeven scheermessen in cassette. 'Christopher Johnson Sheffield'. Circa: 1900. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos. 19e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek messing met kristal karaffenset met wijnrank en mailskolf op deksels. Circa: 1890. Afmeting: 17 x 23 x 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Louis Seize dekseldoos met glas en vergulde messing monturen. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Japanse been gesneden Quan Yin met gravering + draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat
Franse boulle likeurkelder, 19e eeuw. Met vier karaffen en acht glaasjes (twee breuk). Circa: 1870. (kleine restauraties noodzakelijk). Afmeting: 23 x 31 x 22 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en druppelvormige pegels. Circa: 1900. Afmeting: H 95 cm ø 65 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afmeting H. 24 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse staande moorlamp met vergulding en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl bronzen tafellampen met engelen en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...
Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duitse eikenhouten gestoken 'Luster Mänchen' lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist. Origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot. Verder in goede staat. Afmeting: 43 x 85 x 47cm. In goede staat.
Italiaanse/Venetiaanse houtgestoken moor in polychromie op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.150 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Antiek verguld bronzen Chinees 'Fabeldier'. Gemerkt. Afmeting: 7,3 x 8,5 x 4,2 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...
Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 c...