Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten zuil/piedestal met snijwerk.
Startprijs 75 EUR

Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)
Startprijs 75 EUR

Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.

Albasten zuil met verlichting.
Startprijs 80 EUR

Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.

WMF vaas, Plated.
Startprijs 80 EUR

Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.

Jugenstil blaker
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.

2 Gestoken panelen
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.

Tinnen kruik en bonbonniere
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Startprijs 80 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Boek 'Bismarck'.
Startprijs 80 EUR

Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Figuurlijke lamp.
Startprijs 80 EUR

Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.

Gestoken wandkistje
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen olielamp.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Oosterse bronzen hang-olielamp voor zever lonten. Afmeting: 25 x 21 cm ø. In goede staat.

2 Afrikaanse gebeeldhouwde benen figuren.
Startprijs 90 EUR

Twee Afrikaanse gebeeldhouwde benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Djokja doos+onderschotel
Startprijs 90 EUR

Djokja dekseldoos met onderschotel, Plated. Fraaie ronde dekseldoos versierd met Djokja bewerking en een priem, ø16x7cm, geplaatst op een onderschotel met opstaande rand, opengewerkt model met Oosters...

2 x Koper portret, 'A.G. Learned'.
Startprijs 90 EUR

A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Boeddha.
Startprijs 90 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

3 x Netsuke.
Startprijs 90 EUR

Drie oude Japanse houtgesneden netsukes. 20e Eeuw. Eén biggetje in hand. Eén aap. Eén vogelpaar. In goede staat.

Pen-kandelaar
Startprijs 90 EUR

Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.

2x Cloissonné vaas
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur. China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

WMF Jugenstil wandbord
Startprijs 100 EUR

Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.

2 Cloisonne vazen
Startprijs 100 EUR

Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2 Cloisonne dekselpotten
Startprijs 100 EUR

Twee oude Japanse cloisonne dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren leeuw
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Circa 1920. Afmeting: H.28 cm. In goede staat.

Sieradenkastje, mahonie.
Startprijs 100 EUR

Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Kazuifel
Startprijs 100 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

Messing tafel met lamp
Startprijs 100 EUR

Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36 x 167 cm. In goede staat.

2 Chinese figuren van rozenhout
Startprijs 100 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinese rozenhouten gesneden figuren. 'Vissers met karpers en hengel'. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

2 x Barometer, kwik.
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.

2x Italiaanse wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen 'Grape'.
Startprijs 100 EUR

Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 x ø13 cm. In goede staat.

China, Tea brick
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...

3x Houtsnijwerk
Startprijs 100 EUR

Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...

2 Cloisonne vazen met blauwe bloemen
Startprijs 110 EUR

Twee grote oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.

3 Barnstenen imitatiestukken op standaard.
Startprijs 110 EUR

Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

4 Oude Chinese sieraden.
Startprijs 110 EUR

Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Hanglamp met blauw/witte kapjes.
Startprijs 110 EUR

Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.

2 Kistjes met inlegwerk, zwaluwen
Startprijs 120 EUR

Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

3x Corpus Christie.
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.

Japanse vaas
Startprijs 120 EUR

Kleine antieke Japanse vaas met florale- en vlinder decors. Circa 1900. Afmeting: H.12 cm. In goede staat.

Thermometer 'Schip met putti'.
Startprijs 125 EUR

Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.

2 x Slot met sleutel.
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

3 Delen ivoor.
Startprijs 125 EUR

Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 125 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

2x Ivoren bootjes.
Startprijs 125 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Hanglamp met 3 kapjes.
Startprijs 140 EUR

Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.

Tantalus, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Duits barok snijstuk
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.

Gietijzeren tafeltje.
Startprijs 150 EUR

Historisme gietijzeren bloemtafel met marmeren blad. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.

3 Oosterse benen snuffbottles
Startprijs 150 EUR

Drie oude Oosterse benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

3 Oude Chinese benen snuffbottles.
Startprijs 150 EUR

Drie oude Chinese benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In goede staat.

Diverse tabakspijpen (6 x).
Startprijs 150 EUR

Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.

Lampje, Empire.
Startprijs 150 EUR

Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met deksel, 19e eeuws
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees bronzen trekpot met florale, wolken en draken decors. Belvormig. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Ivoren beeldje.
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...

3x Miniatuur
Startprijs 150 EUR

Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.

2x Kandelaar met figuren
Startprijs 150 EUR

Twee antieke bronzen twee-lichts kaarskandelaren met Zeus, God van de bliksem (verstelbaar). Circa: 1900. Afmeting: H.50 cm. In goede staat.

Stel empire kandelaars
Startprijs 160 EUR

Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.

Scheerset
Startprijs 160 EUR

Antieke scheerset met zeven scheermessen in cassette. 'Christopher Johnson Sheffield'. Circa: 1900. In goede staat.

Haardscherm waaier
Startprijs 170 EUR

Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.

Theekist, mahonie.
Startprijs 175 EUR

Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.

Hoedendoos
Startprijs 180 EUR

Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos. 19e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Inktstel/schrijfset
Startprijs 180 EUR

Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR

Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Water en wijn setje.
Startprijs 200 EUR

Antiek messing met kristal karaffenset met wijnrank en mailskolf op deksels. Circa: 1890. Afmeting: 17 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Louis Seize dekseldoos (rond)
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Louis Seize dekseldoos met glas en vergulde messing monturen. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Benen Quan Yin.
Startprijs 240 EUR

Oude Japanse been gesneden Quan Yin met gravering + draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Startprijs 240 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.

Wortelnoten kistje, 18e eeuw.
Startprijs 250 EUR

Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.

Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat

Boulle likeurkeldertje
Startprijs 275 EUR

Franse boulle likeurkelder, 19e eeuw. Met vier karaffen en acht glaasjes (twee breuk). Circa: 1870. (kleine restauraties noodzakelijk). Afmeting: 23 x 31 x 22 cm. In redelijke staat.

2 x Penkandelaar.
Startprijs 280 EUR

Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Kristallen hanglamp
Startprijs 300 EUR

Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en druppelvormige pegels. Circa: 1900. Afmeting: H 95 cm ø 65 cm. In goede staat.

Bronzen Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

2 x Bronzen wandkandelaar.
Startprijs 350 EUR

Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Empire kandelaar
Startprijs 350 EUR

Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

2 Empire kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afmeting H. 24 cm. In goede staat.

Moorlamp
Startprijs 375 EUR

Grote Venetiaanse staande moorlamp met vergulding en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.

Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

2 x Bronzen lamp met pegels.
Startprijs 400 EUR

Twee Empire-stijl bronzen tafellampen met engelen en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Sextant 1930 (nautisch instrument)
Startprijs 450 EUR

Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...

Ivoren Okimono
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Cloisonné bureau set.
Startprijs 475 EUR

Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lustermänche lamp
Startprijs 500 EUR

Antiek Duitse eikenhouten gestoken 'Luster Mänchen' lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.

2 Jugenstil bronzen wandborden
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.

Ijzeren geldkist
Startprijs 500 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist. Origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot. Verder in goede staat. Afmeting: 43 x 85 x 47cm. In goede staat.

Moor als console
Startprijs 500 EUR

Italiaanse/Venetiaanse houtgestoken moor in polychromie op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.150 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar met putti.
Startprijs 550 EUR

Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Smeedijzeren kistje.
Startprijs 700 EUR

Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...

Chinees bronzen beeld, 'Fabeldier'.
Startprijs 800 EUR

Antiek verguld bronzen Chinees 'Fabeldier'. Gemerkt. Afmeting: 7,3 x 8,5 x 4,2 cm. In goede staat.

Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Boek, antiguarisch
Resultaat: 10 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...

2 antieke vaasjes
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat

Messing kraankan
Resultaat: 15 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.

3x Cloisonne
Resultaat: 20 EUR

Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 c...