Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 x Glazen plafondlampjes. 2314
2 x Glazen plafondlampjes.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Engelse postkantoor weegschaal + gewichten. 2315
Engelse postkantoor weegschaal + gewichten.

Resultaat:

45 EUR

Vergulde aansteker. 2316
Vergulde aansteker.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Kunstwerkjes achter glas 2317
2x Kunstwerkjes achter glas

Resultaat:

75 EUR

Lot o.a. plated 2318
Lot o.a. plated
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen tempelbel en beeld 2319
Bronzen tempelbel en beeld

Resultaat:

100 EUR

2 Oude parasols 2320
2 Oude parasols
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Thangka's 2321
2 Thangka's

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse ijzeren 'Alte Fritz' 2322
Duitse ijzeren 'Alte Fritz'

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Messing kraankan 2323
Messing kraankan

Resultaat:

15 EUR

Houten zuil/piedestal met snijwerk. 2324
Houten zuil/piedestal met snijwerk.
Startprijs 75 EUR
4 Delen antiek tin (divers) 2325
4 Delen antiek tin (divers)
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Art Deco lampje 2326
Art Deco lampje

Resultaat:

70 EUR

Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland) 2327
Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Inktsetje in cassette 2328
Inktsetje in cassette

Resultaat:

50 EUR

Pers uni standard 2329
Pers uni standard
Startprijs 25 EUR
China, Tea brick 2330
China, Tea brick
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Marters (1x) en Bunzing (2x) 2331
Marters (1x) en Bunzing (2x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Windlichten 2332
2 Windlichten

Resultaat:

60 EUR

Tafelstuk op bronzen voet. 2333
Tafelstuk op bronzen voet.
Startprijs 70 EUR
Chinees lakwerk paneel 2334
Chinees lakwerk paneel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zes delen antiek messing 2335
Zes delen antiek messing

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barometer (kwik) 2336
Barometer (kwik)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Messing kantelspiegel 2337
Messing kantelspiegel

Resultaat:

35 EUR