Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...
Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kristallen stopkaraffen. Minimale chip mogelijk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 36 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Twee grote antieke kristalglazen facetgeslepen bokaalvazen. Circa 1900. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.
Oude kunstglazen bolvaas. Mondgeblazen vaas, buitenom groen, binnenin wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
19e Eeuws kristallen geslepen gember-dekselcoupe. Minimale chip. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met acculadevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Grote oude Tiffany-stijl plafondlamp met floraal motief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier kristallen gembercoupe. Enkele chips. øca. 18x40 cm. In redelijk/goede staat.