Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bank met leder
Startprijs 200 EUR

Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.

Kersen commode
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

4-delige zithoek, 'Grunderzeit'.
Startprijs 200 EUR

Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.

Chinese schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese schrijftafel met panelen en twee lades. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Mahoniehouten chaise lounge
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chaise lounge in Louis Seize-stijl met goede lichtblauwe stoffering en kopernagels. Afmeting: 84 x 191 x 66 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk toiletkastje.
Startprijs 200 EUR

Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Side table
Startprijs 250 EUR

Grote antieke iepenhouten side-table uit China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 214 x 46 cm. In zeer goede staat.

Engelse schrijftafel
Startprijs 250 EUR

Engelse mahoniehouten Queen Anne-stijl schrijftafel met vijf lades. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 79 x 121 x 52 cm. In zéér goede staat.

Eiken, 1-deurs kastje.
Startprijs 250 EUR

Hollands eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 112 x 80 x 67 cm. In zeer goede staat.

Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Startprijs 250 EUR

Antiek wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Circa 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Handgepolitoerd, en in zéér goede staat. Afmeting: 67 x 52 cm ø. In goede staat.

Eiken commode.
Startprijs 250 EUR

Duitse eikenhouten 'Gründerzeit' drie-laden commode met halve zuilen en origineel beslag. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 90 x 94 x 51 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten vitrinekast.
Startprijs 250 EUR

Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie plantentafel
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.

Kussenkast., teak
Startprijs 280 EUR

Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.

Worpsweder zitgroep
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse worpsweder zithoek met biezen zitting. Circa 1900. Acht-delig, allen met ander snijwerk in de rugleuning. Zit hoek bestaat uit: Eén bank, afmeting:129 x 130 x 58 cm, zes armleun stoelen...

Pronk kastje, ca. 1880.
Startprijs 300 EUR

Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...

Gründer buffet
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...

Eiken secretaire
Startprijs 300 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Notenhouten pronkkastje.
Startprijs 300 EUR

Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Grunder bank met 2 stoelen
Startprijs 300 EUR

Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.