Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. Bord is vakkundig gerestaureerd.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen sierschotel met vulkaan en paradijsvogels decor. Afmeting: 4,5 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...
18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...
Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen bloempotten met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met Familie Verte landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 11,5 cm. In goede staat.
Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...
Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...
Drie delig Duits 'Meissen' porseleinen kop en schotel set met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 cm ø. In goede staat.
Oud Duits 'Fürstenberg' porseleinen servies met goud decor. Circa: 1950. Bestaande uit: Theekan, melkkan, zes gebaksborden, suikerpot, zes kop+schotels, vaasje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 2...
Fürstenberg porseleinen servies met chinoiserie florale decors en opgewerkte rozen. Circa: 1950. Bestaande uit: Theepot, zes kop+schotels, suikerpot, melkkan, twaalf petit four schaaltjes. Minimale ch...
Lot divers oud/antiek Delfts aardewerk. Onder andere 'Porseleyne Fles', schalen, borden etc.. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen hockers met figuren en florale decor. Deels opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 32 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen trekpotjes 'Familie Verte' en één gemerkte Chinees porseleinen schaal. Afmeting: circa 14 x 12 x 9 cm. en 5 x 15,2 cm ø. In goede staat.