Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imarie bord (18e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. Bord is vakkundig gerestaureerd.

Japanse schotel.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen sierschotel met vulkaan en paradijsvogels decor. Afmeting: 4,5 x 39,5 cm ø. In goede staat.

Delfts kaststel, Jugendstil.
Resultaat: 45 EUR

Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Corneille servies.
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...

Delftse keramieken dekselpot..
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lot (6x) Chinees porselein.
Resultaat: 110 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...

Tegel tableau
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Franse sardinedoos.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

7 Oude Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Doosje met diverse tegels.
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Doos met div. Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Drie grote Chinees porseleinen bloempotten met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 40 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.

Doos met div. Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

Chinese groene trekpot, vroeg 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met Familie Verte landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 11,5 cm. In goede staat.

Engels 'Royal Albert' servies.
Resultaat: 250 EUR

Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 240 EUR

Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...

3-Delig Meissen kop+schotel set.
Resultaat: 50 EUR

Drie delig Duits 'Meissen' porseleinen kop en schotel set met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 cm ø. In goede staat.

Fürstenberg servies.
Resultaat: 150 EUR

Oud Duits 'Fürstenberg' porseleinen servies met goud decor. Circa: 1950. Bestaande uit: Theekan, melkkan, zes gebaksborden, suikerpot, zes kop+schotels, vaasje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 2...

Fürstenberg servies.
Resultaat: 80 EUR

Fürstenberg porseleinen servies met chinoiserie florale decors en opgewerkte rozen. Circa: 1950. Bestaande uit: Theepot, zes kop+schotels, suikerpot, melkkan, twaalf petit four schaaltjes. Minimale ch...

Doos Delfts aardewerk.
Resultaat: 225 EUR

Lot divers oud/antiek Delfts aardewerk. Onder andere 'Porseleyne Fles', schalen, borden etc.. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen hockers met figuren en florale decor. Deels opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 32 cm ø. In goede staat.

3x Trekpotje + kom
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen trekpotjes 'Familie Verte' en één gemerkte Chinees porseleinen schaal. Afmeting: circa 14 x 12 x 9 cm. en 5 x 15,2 cm ø. In goede staat.