Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens + florale decor. 19e - 20e Eeuw. Beide potten hebben chips. Afmeting: 23 x 17 cm ø. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse 'Delftse Fayence' sierschotel met chinoiserie decor en gecontourneerde omranding, één haarlijn. Afmeting: ø 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Vrouw bij tafel en stoel kijkt in haar nachtjapon'. Afmeting: 9,5 x 7 x 8,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts kaststel met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Delfts blauwe keramieken vazen met florale en scheepvaart decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels. 20e Eeuw. Eén maal floraal gelobte omranding. Eén maal bloemvazen in coulissen en gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 41,5 cm ø. ...
Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...
Drie maal oud Delfts Porselyne Fles vazen met florale decors. Eén chip gelijmd. Circa 1930. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen serviesje. Circa 1900. Bestaande uit: Theecomfoor, drie-delig: melkkan, suikerpot en kom, zes kopjes, zes schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' bord met berglandschap en goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.
Antiek Weense 'Goldscheider' keramieken lampenvoet. Circa 1930. Genummerd etc. Zuil van lamp gelijmd. Afmeting: 45 x 20 cm ø. In redelijk staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans theeservies met florale en goud decor. Circa: 1880. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, schaal, zes kop + schotels en zes mocca kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5...
Zeven oude/antieke Chinees porseleinen rode celadon vazen + knobbelvazen. Grote vaas kraag gelijmd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...
Twee Chinees porseleinen borden met florale decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale randschilfers. Afmeting: 23,7 cm ø. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Groot wit porseleinen tafelstuk met twee schalen in Barok-stijl (genummerd). 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 71 x 26 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.