Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten met deksel
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens + florale decor. 19e - 20e Eeuw. Beide potten hebben chips. Afmeting: 23 x 17 cm ø. In redelijke staat.

Grote blauwe Delftse Fayence sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse 'Delftse Fayence' sierschotel met chinoiserie decor en gecontourneerde omranding, één haarlijn. Afmeting: ø 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 80 EUR

Duitse porseleinen handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Vrouw bij tafel en stoel kijkt in haar nachtjapon'. Afmeting: 9,5 x 7 x 8,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.

2x Delfts blauw vaasje.
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Delfts blauwe keramieken vazen met florale en scheepvaart decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In goede staat.

2 Delftse borden
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels. 20e Eeuw. Eén maal floraal gelobte omranding. Eén maal bloemvazen in coulissen en gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 41,5 cm ø. ...

Wandplaquette, Porseleyne Fles
Resultaat: 425 EUR

Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...

3 Delen Porselyne Fles
Resultaat: 100 EUR

Drie maal oud Delfts Porselyne Fles vazen met florale decors. Eén chip gelijmd. Circa 1930. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duits serviesje.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits porseleinen serviesje. Circa 1900. Bestaande uit: Theecomfoor, drie-delig: melkkan, suikerpot en kom, zes kopjes, zes schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat...

6x Chinese kopjes + deksel
Resultaat: 500 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.

Bord, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' bord met berglandschap en goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' lampenvoet.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Weense 'Goldscheider' keramieken lampenvoet. Circa 1930. Genummerd etc. Zuil van lamp gelijmd. Afmeting: 45 x 20 cm ø. In redelijk staat.

Bierpul, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.

Theeservies + spoelkom
Resultaat: 140 EUR

Antiek Frans theeservies met florale en goud decor. Circa: 1880. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, schaal, zes kop + schotels en zes mocca kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5...

7 x Celadon vaas.
Resultaat: 200 EUR

Zeven oude/antieke Chinees porseleinen rode celadon vazen + knobbelvazen. Grote vaas kraag gelijmd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Lotje Chinees (6x).
Resultaat: 70 EUR

Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...

2 Chinese borden, 18e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met florale decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale randschilfers. Afmeting: 23,7 cm ø. In goede staat.

Parfum flacon met zilveren dop.
Resultaat: 40 EUR

Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Dekselvazen, 'Porseleyne Fles'
Resultaat: 140 EUR

Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Groot wit porseleinen tafelstuk met twee schalen in Barok-stijl (genummerd). 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 71 x 26 cm. In goede staat.

3 x Grote Delftse dekselvazen.
Resultaat: 250 EUR

Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.

2 Grote Delftse vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.