Zeldzaam 18e eeuws Hollandse koppel pistolen met gravures op hout en metaal 'Nr. V.C. 17513'. Gesigneerd 'J.F.J. Bar te Delft'. Afmeting: 43 x 16 x 4 cm. In zeer goede orirginele staat.
Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws prachtig Frans schacht-bajonet met messing heft en leeuwenkop. Voor petit carbinie 183. Gemerkt met 'W' en kroon Nr. 44. Afmeting: 62 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Beierse helm met lederen binnenhelm, Raupenheim. Circa 1880. Afmeting: 24 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Hollands militair uniform voor parade (jasje + broek + blouse). Maat Medium. 20e Eeuw. In goede staat.
Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 1966 door Conf. H.C. Heesen NV, Dinxperlo. Maat 54 1/4. In goede staat.
Mooi koppel 19e eeuwse voorlader pistolen. Gemerkt 'B.G'. met kroon. Afmeting: 27 cm. In zeer goede staat.
Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs lichtkogel seinpistool. 'Nr. 30157' en gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antiek 'Eisenhauer' sabel met houten grip. In origineel ijzeren schede. Originele patina. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...
19e Eeuws harnas-borstplaat en (parade)helm met phenix en vrouwengezicht. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede originele staat.
Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.
Flobert geweer (9 mm.) 19e Eeuw. Met gravering 'E.L.G.'. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Oostenrijkse bajonet. 19e Eeuw. 'Werndl 1881 M. de Steyr'. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse militaire overjas. Heideveld T.C. 31. 4218. 11. 1985. K.L. Mitin. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met schede. Model '1875 Weijersberg Solingen'. Sabel heeft heft bestaande uit roggehuid en ijzer. Oxydatie. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
U.S. Landmacht helm met Nederlandse binnenhelm. '1941 M I'. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire winter overjas met drie sterrren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.
Antieke bajonet. Duitsland M98 met origineel lederen schede. Afmeting: 68,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse (politie) sabel, Nr.: 952. 'J. Fonson, Bruxelles'. Sabel heeft hoornen grip. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bajonet met messing heft en ijzeren schede. 'St. Ètienne 1871'. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet. 'Mre de Armes Jun'. Voor geweer 1871. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oostenrijkse bajonet. Diverse nummers. In lederen schede. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.
Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Groot lot militaria. Onder ander: Rang emblemen, knopen, compas, zaklantaarn etc... Afmeting: 59 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Zes oude militaire landkaarten. Onder andere: 1x Nijmegen 1935 (Commandant 11e Regiment). 1x No. 57 G, Groot Schoot verkend in 1950. 1x Topografische Karte-Niederlande, Sonderausgabe 1941, 41 Ost Aal...
Groot lot militaire emblemen etc. In cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie leeuwenkop sabel met lederen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 89,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws scherm sabel van ijzer met roggehuid grip. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse lans. Originele staat. Afmeting: 205 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogs Deiana (4,5 mm.) luchtdruk geweer. Model 20. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek Duitse sabel met messing en lederen heft. 19e Eeuw. Model 'Normashte Hof Lieferant Berlin'. Afmeting: 95,5 cm. In goede staat.
'F.N. Flobert' 9 mm. geweerloop met mechanisme. Lichte oxydatie. Afmeting: 64,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kleine kruithoorns. Eén maal 'American Eagle'. Eén maal 'B.A. Paris'. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn met schildje 'Je Maintendrai'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn. 'Hanken & Zoon Rotterdam'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28,5 cm. Hoorn is licht bedeukt.
Antiek alarm/seinpistool. Circa: 1920. Genummerd. Afmetig: 34 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse musket standaard. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Set antiek lederen laarzen en cavaleriekappen. Afmeting: circa 40 - 46 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet PAZ 1943. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98, Nr. 1310 etc.. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'F.W. Höller'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude lederen brandweerhelm uit Zutphen. Eerste helft 20e eeuw. Compleet met binnenhelm. Afmeting: 19 x 24 x 18 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Gemerkt 'E.L.G'. 'The most perfected model of 1903'. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.