Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. 'Boer met terugkerend vee bij avond'. Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, (ter inzage). Olieverf op linnen. Afm. 1...
Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.
Stien Eelsingh 1903 - 1964. 'Melkende boer'. Houtskool op papier. Afmeting: 60 x 53 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.
Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Fijn geschilderd Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor. Aquarel met goudverf. Hoge kwaliteit. Aquarel op papier. Afmeting: 115 x 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Monogram R.P.H., Novembre 1903. 'Postkoets bij avond in stad'.Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toe te schrijven aan C.H. Meiners. 1819 - 1894. 'Landschap met boerenhuis en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. 'Twee kalveren in weiland'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.
J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Hermanus Welsink. 1809 - 1888. 'Panoramisch landschap bij avond met figuren en boerenhuisje'. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Dirk Jan Ribbeling 1982. 1932 - 2013. 'Abstract-figuratieve compositie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 130 cm. In goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Ksperssee ( 1978 - ). Impressionistisch 'Berglandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Robert ..?... Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 'Modern met naakte dames'. Olieverf op linnen. Afmeting: 250 x 120 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perzikken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.
Hans am Ende. 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpsnede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Vladimir Titov, 1948 Kaliningrad. 'Stilleven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 42 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
Eberhardt Rechlin. 1928 - 1990. 'Opvliegende reiger bij ven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Nicolaas Visscher. 1618 - 1709. 'Landkaart van Zutphen'. Deels ingekleurd. Afmeting: 48 x 57 cm. In zéér goede staat.
J. Cornilliet, 1873. 1830 - 1886. Franse school. 'Buste dame'. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Modern houten bewerkt kunstwerk. Gelakt. Afmeting: 88 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. München, Duitse school. 'Twee zeilboten bij kade'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Breyer ?(1855), Preyer?. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 33 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Wandplastiek. Titel: 'Smeltende sneeuw'. Afmeting: 37 x 28,5 x 7 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.