Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sabel 'Eisenhauer'
Resultaat: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Kadetten sabel
Resultaat: 200 EUR

Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Antiek Engels vuursteenpistool
Resultaat: 600 EUR

Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Derde Rijk marine dolk
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Lot (kanon)kogels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker.
Resultaat: 110 EUR

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Nederlande bajonet
Resultaat: 120 EUR

Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Vechtdolk, leger U.S.
Resultaat: 90 EUR

U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

US gevechts-mes
Resultaat: 140 EUR

U.S. gevechts-mes met houten grip. WO II. 'Nr. U.S. M.3. PAL'. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Antiek lederen sabeltas
Resultaat: 125 EUR

Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Samengestelde sabel
Resultaat: 150 EUR

Antiek samengesteld sabel uit de 19e eeuw. Delen met lederen heft en ijzer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Derde Rijk Luftwaffe dolk
Resultaat: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Nederlandse politie helm
Resultaat: 550 EUR

Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.

Antiek vergulde sabel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.

Serie Armamentaria 1-10
Resultaat: 60 EUR

Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.

Serie boeken WO I
Resultaat: 35 EUR

Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat

Antiek matrozenmes
Resultaat: 140 EUR

Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Seinpistool, Model 601.
Resultaat: 150 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Resultaat: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Deiana luchtbuks
Resultaat: 200 EUR

Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.

Zwitserse officiers dolk
Resultaat: 100 EUR

Oude Zwitserse officiersdolk 'Eizener Schwyz nr. 30626'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Sumatraanse kris
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

Engelse bajonet
Resultaat: 130 EUR

Engelse bajonet. 'Enfield No. 4 - MKI'. WO II. Afmeting: 26 cm. In goede staat.