Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Belgische bajonet
Startprijs 50 EUR

Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.

Enfield bajonet
Startprijs 50 EUR

Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Startprijs 50 EUR

Antieke Spaanse 'Toledo' bajonet met lederen schede. 'Artelleria 1897'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Hartsvanger
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.

2 Militaire veldkijkers
Startprijs 50 EUR

Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Engelse helm, 1946
Startprijs 60 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR

Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke scherm sabel
Startprijs 60 EUR

Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke boog met darm, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Amerikaanse M8A bajonet
Startprijs 60 EUR

U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Startprijs 60 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antiek klapmes
Startprijs 60 EUR

Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

Karabijn Berthier Bajonet
Startprijs 60 EUR

Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte oxydatie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Engelse Enfield bajonet
Startprijs 60 EUR

Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.

Franse Lebel bajonet
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Dolk, 'R. Herder'
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en lederen schede. Door 'R. Herder' (op lemet). Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Nederlandse FAL bajonet
Startprijs 60 EUR

Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.

Nederlande bajonet
Startprijs 60 EUR

Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startprijs 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Startprijs 60 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kruithoorn
Startprijs 60 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Helm, Gemeentepolitie (Ned.)
Startprijs 60 EUR

Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.

Engelse helm WO II, (Burgerbescherming)
Startprijs 60 EUR

Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.