Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Indonesische kris
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Indonesische krissen. Bij beide krissen houten schedes. Iets beschadigd. Afmeting: 45 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse dolk
Resultaat: 120 EUR

Hollandse dolk in messing met leder schede, Nr. 7. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Nederlande bajonet
Resultaat: 120 EUR

Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 120 EUR

Duitse bajonet. Gemerkt 'E. Pack und Söhne Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Resultaat: 110 EUR

Antiek 'Eisenhauer' sabel met houten grip. In origineel ijzeren schede. Originele patina. In redelijk/goede staat.

Franse bajonet 'St. Ètienne'.
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse bajonet met messing heft en ijzeren schede. 'St. Ètienne 1871'. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.

Musket standaard
Resultaat: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse musket standaard. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Javaanse hartsvanger
Resultaat: 110 EUR

Antiek Javaanse hartsvanger met benen heft in messing met lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Javaanse kris
Resultaat: 110 EUR

Oude Javaanse kris met bewerkt lemet. Messing schede met hout = huwelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 110 EUR

Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker.
Resultaat: 110 EUR

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Resultaat: 110 EUR

Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Ongemerkt. Originele patina. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.

Percussie jachtgeweer
Resultaat: 100 EUR

Percussie jachtkogel geweer met loopstok. 19e Eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.

Politie sabel
Resultaat: 100 EUR

Voor-oorlogse (politie) sabel, Nr.: 952. 'J. Fonson, Bruxelles'. Sabel heeft hoornen grip. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Antieke infanterie sabel 1807.
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse antieke infanterie sabel met messing heft. Model 1807, No 1. Zonder schede. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

2x Pistooltje
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken geweerrek en geweerkoffer
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Lot militair emblemen
Resultaat: 100 EUR

Groot lot militaire emblemen etc. In cassette. 20e Eeuw. In goede staat.

Set antieke laarzen en cavaleriekappen.
Resultaat: 100 EUR

Set antiek lederen laarzen en cavaleriekappen. Afmeting: circa 40 - 46 cm. In goede staat.

Brandweerhelm, Zutphen
Resultaat: 100 EUR

Oude lederen brandweerhelm uit Zutphen. Eerste helft 20e eeuw. Compleet met binnenhelm. Afmeting: 19 x 24 x 18 cm. In goede staat.

Zwitserse officiers dolk
Resultaat: 100 EUR

Oude Zwitserse officiersdolk 'Eizener Schwyz nr. 30626'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 100 EUR

Duitse bajonet, 'S 173 K - Nr. 1414'. Voor M 98. WO II. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet met zaaglemet
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.

2 Delen antiek brons
Resultaat: 100 EUR

Twee delen antiek brons. Circa 1900. Eén maal adelaar met kroon. Eén maal briefopener Rochefort. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Herdenkings wandobject, Oranje.
Resultaat: 95 EUR

Oranje herdenkings wandobject. 1815 - 1865. Oranje-Wellington-Bluecher. Kopergeslagen met cavalerie en houten lijst geëboniseerd. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Infanterie sabel Nr.: 3
Resultaat: 91 EUR

Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Oostenrijkse bajonet (19e eeuw)
Resultaat: 90 EUR

Oostenrijkse bajonet. 19e Eeuw. 'Werndl 1881 M. de Steyr'. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Lans, 18e-19e eeuw.
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse lans. Originele staat. Afmeting: 205 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 90 EUR

Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Vechtdolk, leger U.S.
Resultaat: 90 EUR

U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

'Springfield' bajonet, (U.S.)
Resultaat: 90 EUR

U.S. 'Springfield' bajonet. UC US 1942. WO II. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.

Italiaanse dolk
Resultaat: 85 EUR

Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1927
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1916
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.

Oude bajonet 'Lebel'.
Resultaat: 80 EUR

Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse bajonet.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse bajonet. 'Mre de Armes Jun'. Voor geweer 1871. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Antieke bajonet
Resultaat: 80 EUR

Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Regimentstrommel + riem + stokken
Resultaat: 80 EUR

Regiments-trommel met riem en trommelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 39 cm ø. In goede staat.

Duitse sabel
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse sabel met messing en lederen heft. 19e Eeuw. Model 'Normashte Hof Lieferant Berlin'. Afmeting: 95,5 cm. In goede staat.

Sumatraanse kris
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

Italiaanse bajonet
Resultaat: 80 EUR

Italiaanse bajonet, 'B.F. 336'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Kopie van een kolbak
Resultaat: 80 EUR

Kopie van een kolbak. Koninklijke Marechaussee 1938. Afmeting: 19 x 22 cm ø. In goede staat.

Ned. Marechaussee binnenhelm
Resultaat: 75 EUR

Hollandse handbeschilderde helm met Koninklijke Marechaussee-teken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 75 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'F.W. Höller'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

'Springfield' bajonet, (U.S.)
Resultaat: 75 EUR

U.S. 'Springfield' bajonet (ingekort model). 'Pal. Mod. LI.F.H. U.S. 1943'. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke signaalhoorn.
Resultaat: 75 EUR

Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Nederlandse Kepi
Resultaat: 75 EUR

Antiek Nederlandse Kepi. Koninklijke Marechaussee. 'Bal en Zoon, Reigerstraat 14, Tel. 1364 Breda'. Afmeting: 16 x 19 x 22 cm. In zeer goede staat.

Britse helm
Resultaat: 70 EUR

Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.

Bajonet, Antiek
Resultaat: 70 EUR

Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Resultaat: 70 EUR

Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

'FN Flobert' 9 mm. geweer
Resultaat: 70 EUR

'F.N. Flobert' 9 mm. geweerloop met mechanisme. Lichte oxydatie. Afmeting: 64,5 cm. In goede staat.

Nederlandse motorhelm
Resultaat: 70 EUR

Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.

'Springfield' bajonet, (U.S.)
Resultaat: 70 EUR

U.S. 'Springfield' bajonet PAZ 1943. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Engelse bajonet
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bajonet 'Haerens Tolhuis'.
Resultaat: 70 EUR

Antieke bajonet 'Haerens Tolhuis, Nr. 90541'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Amerikaanse bajonet
Resultaat: 70 EUR

Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Franse 'Lebel' bajonet
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Scherm sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 65 EUR

19e Eeuws scherm sabel van ijzer met roggehuid grip. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.

Militaire kaartentas
Resultaat: 65 EUR

Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Militair uniform (overjas)
Resultaat: 60 EUR

Nederlandse militaire overjas. Heideveld T.C. 31. 4218. 11. 1985. K.L. Mitin. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Engelse helm, 1928
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.

U.S. helm, 1941
Resultaat: 60 EUR

U.S. Landmacht helm met Nederlandse binnenhelm. '1941 M I'. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Militaire messing plaquette tankgeschut
Resultaat: 60 EUR

Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.

'Flobert' 6 mm. geweer
Resultaat: 60 EUR

Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.

Hollandse signaalhoorn.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollandse militaire signaalhoorn met schildje 'Je Maintendrai'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Hollandse signaalhoorn.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollandse militaire signaalhoorn. 'Hanken & Zoon Rotterdam'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28,5 cm. Hoorn is licht bedeukt.

Duitse bajonet
Resultaat: 60 EUR

Duitse bajonet voor karabijn 'K 98 Mauser - Nr. 1818, 44 ASW'. WO II. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Kukhri Gurkha dolk (Nepal)
Resultaat: 60 EUR

Grote Kukhri Gurkha dolk. Nepal. In lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Militair vechtmes
Resultaat: 60 EUR

Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Franse Lebel bajonet
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse bajonet voor 'Lebel' geweer, Nr. 82278. Circa 1900. Afmeting: 48,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kruithoorn
Resultaat: 60 EUR

Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lederen politie koppelriem
Resultaat: 60 EUR

Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Groot klapmes.
Resultaat: 60 EUR

Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Serie Armamentaria 1-10
Resultaat: 60 EUR

Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.

Zwitserse bajonet
Resultaat: 58 EUR

Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 55 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98, Nr. 1310 etc.. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Loop FN Flobert geweer.
Resultaat: 50 EUR

Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Holster + Sabel
Resultaat: 50 EUR

Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.

Bijl, 18e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Resultaat: 50 EUR

Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Oude Afrikaanse armdolk
Resultaat: 50 EUR

Oude Afrikaanse armdolk met lederen schede en armband en houten grip. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm.

'Lee Enfield' bajonet
Resultaat: 50 EUR

Engelse 'Lee Enfield' bajonet voor Indië. 'M.I.L.". Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42,3 cm. In goede staat.

'Lee Enfield' bajonet
Resultaat: 50 EUR

Engelse 'Lee Enfield' bajonet. Model 'Spike - No. 4 MK II'. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Resultaat: 50 EUR

Zwitserse bajonet, M 1918. Voor karabijn 31. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Set politie cavalerie-sporen
Resultaat: 50 EUR

Set politie cavalerie-sporen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 22 x 10 x 3 cm. In goede staat.

Tsjechische bajonet
Resultaat: 50 EUR

Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Resultaat: 50 EUR

Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Ned. Marechaussee koppel
Resultaat: 50 EUR

Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.

Lederen haverzak.
Resultaat: 50 EUR

Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø

Pistoolhoster + foudraal
Resultaat: 45 EUR

Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon
Resultaat: 45 EUR

Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Koperen dolk (Syrië)
Resultaat: 45 EUR

Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II
Resultaat: 45 EUR

Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.

Sabel etc.
Resultaat: 40 EUR

Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.