Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Startprijs 100 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. Japanse laklaag techniek. Olieverf op paneel. Afm. 66 x 55 cm. In goede staat.

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startprijs 100 EUR

Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Startprijs 100 EUR

Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

A. Steinlen, 'Kust La Corniche'.
Startprijs 100 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. 'Kust La Corniche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'.
Startprijs 100 EUR

Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.

Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'.
Startprijs 100 EUR

Twee maal Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Twee riviergezichten'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. en 28 x 18 cm. In goede staat.

H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR

Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal)
Startprijs 120 EUR

P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 120 EUR

J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'.
Startprijs 120 EUR

J.C. van der Heijden. 'Boerderij met sloot en kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ksperssee, 'Berglandschap'.
Startprijs 125 EUR

Ksperssee ( 1978 - ). Impressionistisch 'Berglandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR

S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.

L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Startprijs 125 EUR

L. Garrington. 'Landschap met windmolens' (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startprijs 125 EUR

Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

T. Brunel? of Bladel
Startprijs 140 EUR

T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers, 'Het alziend oog'.
Startprijs 140 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 150 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

G. Hoof, 'Edele man'.
Startprijs 150 EUR

G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.

Icoon, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.

Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'.
Startprijs 150 EUR

Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.