Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.
Resultaat: 30 EUR

Alan B. Hayman, 'Ree-kop' (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Frank Arts, "Naakte dame"
Resultaat: 160 EUR

Frank Arts. 'Portret naakte dame'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.

N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.
Resultaat: 25 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. 'Vrouw in dorpsstraat'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.
Resultaat: 40 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.
Resultaat: 45 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.

Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.
Resultaat: 160 EUR

Johan Faber, 1902-1979. 'Groningen, Noord-Hollands dorp'. Pastel op papier. Afmeting: 53 x 74 cm. In goede staat.

2 Werken, Jan Faber
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'.
Resultaat: 50 EUR

D. de Haar (?) Circa 1930. 'Stilleven met boek, fles en bloem'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Icoon, Grieks
Resultaat: 40 EUR

Oude Icoon. 'Maria met kindje Jezus'. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 24,5 cm. In goede staat.

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.
Resultaat: 35 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.
Resultaat: 100 EUR

Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Edelman'
Resultaat: 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Portret edelman'. Naar 17e-18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Resultaat: 200 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Startprijs 100 EUR

Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 70 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'.
Resultaat: 70 EUR

A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 60 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

4x Flora gravure (antiek)
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'.
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Stilleven met viooltjes'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.