Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Alan B. Hayman, 'Ree-kop'. 1387
Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Frank Arts, "Naakte dame" 1388
Frank Arts, "Naakte dame"

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'. 1389
N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'. 1390
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'. 1391
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.  1392
Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Werken, Jan Faber 1393
2 Werken, Jan Faber

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'. 1394
D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Icoon, Grieks 1395
Icoon, Grieks

Resultaat:

40 EUR

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'. 1396
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'. 1398
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Henk Reerink, 'Edelman' 1399
Henk Reerink, 'Edelman'

Resultaat:

150 EUR

Henk Reerink, 'Koeien' 1400
Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Anton Heyboer 1401
Anton Heyboer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Verzamelalbum kunstwerken 1402
Verzamelalbum kunstwerken

Resultaat:

200 EUR

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'. 1403
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Startprijs 100 EUR
2x Aquarel. 1404
2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR
2 Werken in ovale lijst. 1405
2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. 1406
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'.

Resultaat:

70 EUR

C. Pignatari, 2x Gravure. 1407
C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Flora gravure (antiek) 1408
4x Flora gravure (antiek)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'. 1409
Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'.

Resultaat:

100 EUR

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'. 1410
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR