Religieus. 17e - 18e eeuw. 'Monnik met engel'. (oudere restauratie). Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 107 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse school. 'Twee schotse terriërs'. Ets op papier. Afmeting: 22 x 25 cm. In redelijke staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
J.G. Duinster, 1967. 'Havengezicht op Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Peter Diem, 1945 - . Handbeschilderde glazen olifant in originele doos. Afmeting: 30,5 x 21 x 8 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
M.T. de Hose, Ovaal schilderij. Circa 1880. 'Spaanse of Italiaanse dame'. In Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met bollenveld'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Alfred Weczerzick. 1864 - 1952. Duitse school. 'Duits bergachtig landschap met ossenspan en boer, kraaien en opkomende regenbui'. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 86 cm. In goede staat.
J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke/ goede staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), olieverf op linnen, boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd G. v. de Laan. 'Bomschuit op strand met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Abstract figuratief'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. 17e Eeuw. 'Monasteri Ensis et os Nabrugewsis Episcopatus Descripto Auctore Godefrido Mas'. Ingekleurd. (minimale vlekken). Gravure op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Zeilboten op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
W. Schouten. Circa: 1900. Olieverf op papier. 'Stilleven met schilderij en roofvogel'. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met fruit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Portret van een meisje'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
A. Gysling. Circa: 1900. Duitse School. 'Bergrivier'. Mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 41cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Gesigneerd De La Riviere. 'Man onder parasol'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 24 cm. In goede staat.
L. Garrington. 'Landschap met windmolens' (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.
Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.
H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Martin Pietsch (Frankfurt 1948), olieverf op linnen, "De zoon van Rembrandt" 66x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
R. Wendt. 1933. Duitse School. 'Stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst). Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 62 cm. In goede staat.
E. Schaeffer. Circa: 1900. Duitse School. 'Arabier'. Pastel op papier. Afmeting: 43 x 59 cm. In goede staat.
Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Oosterse jongen'. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 47 cm. In goede staat.
B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.
W. Ehinon. 1953. Olieverf op glas. Achterglas schildering met Arabische voorstelling. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.
P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1950. Duitse School. 'Vakwerkhuis bij water'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.
Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A. Mentes. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.
Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Willem ..... Duitse School. 'Wandelaarster met hoed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.
B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.
Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.
Ten Holt ? 1926. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 54 cm. In goede staat.
Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Circa: 1900. 'Vrouw op stoel met boek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 43 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram 'E.v.L'. Circa: 1880. 'Lezend kind met vis en katten' en 'Kind jaagd vis stelende katten weg'. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Monogram L.W. Circa 1930. 'Stadsgezicht Schaffhausen "Munot" (Zwitserland)', olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haangse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Romania, 20e eeuw. 'Kippen bij voederbak'. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 9 cm. In goede staat
J.W. de Gruyter, 1856-1908. 'Vissersboten bij avond'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.