Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Religieus, Monnik met engel
Startprijs 480 EUR

Religieus. 17e - 18e eeuw. 'Monnik met engel'. (oudere restauratie). Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 107 x 85 cm. In redelijk/goede staat.

Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'.
Resultaat: 70 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse school. 'Twee schotse terriërs'. Ets op papier. Afmeting: 22 x 25 cm. In redelijke staat.

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Startprijs 80 EUR

Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 80 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'.
Startprijs 200 EUR

J.G. Duinster, 1967. 'Havengezicht op Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Joseph Diericks 1897.
Resultaat: 320 EUR

Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.

A. Verhulst, 'Romantisch landschap'
Resultaat: 225 EUR

A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'.
Startprijs 150 EUR

Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Giethoorn
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen,
Startprijs 225 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal)
Startprijs 120 EUR

P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

Peter Diem, 'Glazen olifant'.
Resultaat: 125 EUR

Peter Diem, 1945 - . Handbeschilderde glazen olifant in originele doos. Afmeting: 30,5 x 21 x 8 cm. In goede staat.

2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR

H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.

M.T. de Hose, 'Dame'.
Startprijs 270 EUR

M.T. de Hose, Ovaal schilderij. Circa 1880. 'Spaanse of Italiaanse dame'. In Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 50 EUR

Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Startprijs 80 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 120 EUR

J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Landschap met bollenveld'.
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met bollenveld'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.

A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Startprijs 250 EUR

Alfred Weczerzick. 1864 - 1952. Duitse school. 'Duits bergachtig landschap met ossenspan en boer, kraaien en opkomende regenbui'. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 86 cm. In goede staat.

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke/ goede staat.

Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Schallenberg
Startprijs 150 EUR

H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), olieverf op linnen, boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 200 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR

S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.

Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'.
Startprijs 240 EUR

Martin van Waning. 1889 - 1972. 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 58 cm. In goede staat.

G. v. de Laan, 'Bomschuit op strand met figuren'.
Startprijs 220 EUR

Gesigneerd G. v. de Laan. 'Bomschuit op strand met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'.
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.

Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR

Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Alva Omega'.
Startprijs 200 EUR

Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Abstract figuratief'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten
Resultaat: 475 EUR

Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P. Renard
Startprijs 250 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Startprijs 150 EUR

Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.

Landkaart, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart. 17e Eeuw. 'Monasteri Ensis et os Nabrugewsis Episcopatus Descripto Auctore Godefrido Mas'. Ingekleurd. (minimale vlekken). Gravure op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'.
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Zeilboten op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Max Carlier
Startprijs 450 EUR

Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

W. Schouten
Resultaat: 60 EUR

W. Schouten. Circa: 1900. Olieverf op papier. 'Stilleven met schilderij en roofvogel'. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'.
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met fruit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

H. Röter, 2 Aquarellen.
Startprijs 70 EUR

H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.

Aquarel ca. 1800
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Portret van een meisje'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

A. Gysling ca 1900.
Resultaat: 40 EUR

A. Gysling. Circa: 1900. Duitse School. 'Bergrivier'. Mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 41cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen,
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Barok schilderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

De La Riviere, 'Man onder parasol'.
Startprijs 160 EUR

Gesigneerd De La Riviere. 'Man onder parasol'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 24 cm. In goede staat.

L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Startprijs 125 EUR

L. Garrington. 'Landschap met windmolens' (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

G. Irwin
Startprijs 60 EUR

G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

H. Hausmann, naïef schilderij
Startprijs 200 EUR

H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.

Hermann Bopp
Resultaat: 30 EUR

Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.

H. Bader
Resultaat: 30 EUR

H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rembrandt
Startprijs 35 EUR

Martin Pietsch (Frankfurt 1948), olieverf op linnen, "De zoon van Rembrandt" 66x70cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

R. Wendt
Resultaat: 25 EUR

R. Wendt. 1933. Duitse School. 'Stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst). Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 62 cm. In goede staat.

E. Schaeffer
Resultaat: 25 EUR

E. Schaeffer. Circa: 1900. Duitse School. 'Arabier'. Pastel op papier. Afmeting: 43 x 59 cm. In goede staat.

Max Nagel
Startprijs 30 EUR

Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startprijs 125 EUR

Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Oosterse jongen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Oosterse jongen'. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 47 cm. In goede staat.

B.J. Naevestad
Startprijs 30 EUR

B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.

Achter glas schildering
Startprijs 25 EUR

W. Ehinon. 1953. Olieverf op glas. Achterglas schildering met Arabische voorstelling. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.

P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Startprijs 60 EUR

P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 60 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

J. Infantino, 'Muro'.
Startprijs 80 EUR

J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1950. Duitse School. 'Vakwerkhuis bij water'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Startprijs 50 EUR

Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A. Mentes, Stilleven.
Startprijs 25 EUR

A. Mentes. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.

Otto Strathmann?
Resultaat: 20 EUR

Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Startprijs 25 EUR

Willem ..... Duitse School. 'Wandelaarster met hoed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.

Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startprijs 20 EUR

B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Startprijs 80 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Startprijs 50 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.

Stilleven, 'Fruit'.
Startprijs 400 EUR

Ten Holt ? 1926. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 54 cm. In goede staat.

Jan Dey, 'Schapen'.
Startprijs 70 EUR

Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'.
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Circa: 1900. 'Vrouw op stoel met boek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 43 cm. In goede staat.

Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.
Resultaat: 100 EUR

Pendant. Monogram 'E.v.L'. Circa: 1880. 'Lezend kind met vis en katten' en 'Kind jaagd vis stelende katten weg'. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Monogram L.W., 'Brug'.
Startprijs 40 EUR

Monogram L.W. Circa 1930. 'Stadsgezicht Schaffhausen "Munot" (Zwitserland)', olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Startprijs 40 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haangse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 20 EUR

Romania, 20e eeuw. 'Kippen bij voederbak'. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 9 cm. In goede staat

J.W. de Gruyter
Startprijs 350 EUR

J.W. de Gruyter, 1856-1908. 'Vissersboten bij avond'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.