Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Startprijs 50 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.

2x Gravure
Startprijs 50 EUR

Twee maal ingekleurde gravures met latijnse tekst. 17e-18e Eeuw. Eén maal met twee medaillons door Basire Sculpt. (onder andere hand ingekleurd met goud). Eén maal met één medaillon Basire Sculpt. Afm...

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR

Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Startprijs 50 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Startprijs 50 EUR

J. André. Circa 1950. 'Zeegezicht met bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 62 cm. In goede staat.

Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Startprijs 50 EUR

Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet, 'Boeddha'.
Startprijs 50 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boeddha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

Ad Maas, 'Dame in stoel'.
Startprijs 50 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.

Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startprijs 55 EUR

Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Startprijs 55 EUR

Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Anton Pieck, 'Klasje'.
Startprijs 55 EUR

Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR

H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.

Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Aquarel ca. 1800
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Portret van een meisje'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

G. Irwin
Startprijs 60 EUR

G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Startprijs 60 EUR

P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 60 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch aquarel + lakwerk
Startprijs 60 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2 Oosterse aquarellen
Startprijs 60 EUR

Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...

A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Startprijs 60 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 60 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.