Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Barnstenen armband 738
Barnstenen armband
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Barnsteen pijpjes met goud en vergulde rand 751
2 Barnsteen pijpjes met goud en vergulde rand

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oorringen met koraal 752
Oorringen met koraal

Resultaat:

40 EUR

Gouden broche bloedkoraal 753
Gouden broche bloedkoraal
Startprijs 100 EUR
Gouden hanger bloedkoraal 754
Gouden hanger bloedkoraal
Startprijs 180 EUR
Gouden ring, bloedkoraal. 755
Gouden ring, bloedkoraal.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Gouden ring, bloedkoraal (rozet) 756
Gouden ring, bloedkoraal (rozet)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Oorstekers met parels en zirconia 757
Oorstekers met parels en zirconia

Resultaat:

25 EUR

Collier van bloedkoraaltakjes 758
Collier van bloedkoraaltakjes
Startprijs 30 EUR
Hematiet collier 759
Hematiet collier
Startprijs 50 EUR
Lot zakhorloges 12x 760
Lot zakhorloges 12x
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Gouden ring met camee 761
Gouden ring met camee

Resultaat:

45 EUR

Collier van rozenkwarts 762
Collier van rozenkwarts
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Koraal colliers 776
Koraal colliers

Resultaat:

20 EUR

Gouden granaat broche 777
Gouden granaat broche
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Collier van granaat met gouden sluiting 778
Collier van granaat met gouden sluiting

Resultaat:

110 EUR

Collier granaat. 779
Collier granaat.
Startprijs 180 EUR
Gouden armband granaat. 780
Gouden armband granaat.
Startprijs 220 EUR
Horlogeketting met leer en goud 781
Horlogeketting met leer en goud
Startprijs 80 EUR
Ring met granaat 782
Ring met granaat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Hanger, flacon 783
Hanger, flacon

Resultaat:

15 EUR

Gouden collier met granaat. 784
Gouden collier met granaat.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zilveren collier, Esprit 785
Zilveren collier, Esprit

Resultaat:

30 EUR

Zilveren collier met markesiet 786
Zilveren collier met markesiet
Startprijs 25 EUR