Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Kralen 801
5 Kralen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gouden Camee- en  barnsteenhanger 802
Gouden Camee- en barnsteenhanger

Resultaat:

70 EUR

Stalen verguld collier M&M 803
Stalen verguld collier M&M
Startprijs 50 EUR
Stalen verguld armband M&M 804
Stalen verguld armband M&M
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Edelstalen creolen, verguld 805
Edelstalen creolen, verguld

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Edelstalen diamanten oorstekers 806
Edelstalen diamanten oorstekers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Moderne zilveren speld 807
Moderne zilveren speld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Moderne Goud met zilveren oorhangers. 808
Moderne Goud met zilveren oorhangers.

Resultaat:

65 EUR

Gouden ring, diamant 809
Gouden ring, diamant
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Zilveren armbanden 810
3 Zilveren armbanden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Zilveren armbanden 811
3 Zilveren armbanden

Resultaat:

45 EUR

Barnsteen collier 812
Barnsteen collier
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee colliers met koraal 813
Twee colliers met koraal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Set Rosenthal sieraden 814
Set Rosenthal sieraden

Resultaat:

35 EUR

Zilveren zakhorloge, dames 815
Zilveren zakhorloge, dames
Startprijs 30 EUR
Armband met lakwerk 816
Armband met lakwerk
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Collier, barnsteen. 817
Collier, barnsteen.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Ringen, 2 gouden en 1 zilver 818
3 Ringen, 2 gouden en 1 zilver

Resultaat:

63 EUR

Verkocht
Jade set , 3 delen. 819
Jade set , 3 delen.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Gouden broches 820
2 Gouden broches

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren armband 837
Zilveren armband

Resultaat:

50 EUR