Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kaarsenstandaard.
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere zilveren kaarsenstandaard op ronde voet voorzien van noppen. 925/000. Afmeting: 9 x ø 5 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met diverse sieraden o.a. broches, creolen en (oor)hangers. Totaal ca 56 gram.

WMF bestek, Plated.
Resultaat: 30 EUR

Groot lot Duits W.M.F. bestek in Barok-stijl. Plated, basis 90. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren roomkan.
Resultaat: 40 EUR

Fraai gestileerde zilveren roomkan. 925/000. Begin 20e eeuw. Mr. Gottlieb Kurz Schwabisch Gmund. Importeursteken: Kon. Ned. van Kempen, Begeer en Vos. Afmeting: 12 x 6 cm. In goede staat.

Zilveren gehamerde schaal.
Resultaat: 220 EUR

Zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met geschulpte nodus, geplaatst op een ronde voet. De gehele schaal is voorzien van hamerslag. ø 22x10cm. ca 316 gram. In goede staat

Bijbel met gouden slot.
Resultaat: 80 EUR

Bijbel met zwarte bewerkte lederen kaft, Het nieuwe testament, met gouden sluiting, 585/000, met graveerwerk. 13,5x8,5x4cm In goede staat

Twee hanen, plated.
Resultaat: 45 EUR

Twee plated messing kemphanen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren inktpot
Resultaat: 100 EUR

Zilveren inktpot, 925/000, met een gladde ronde vorm en een hol lopend oppervlakte. Met scharnierend bol deksel en een glazen inzet. MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:Y:1932. ø10 cm. Met ho...

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 46 EUR

Twee delen kristal met zilver. Prachtige kristallen karaf versierd met geëtste cartouches met voluten en floraal decor, op de karaf en op de stop, voorzien van een zilveren kraag met floraal motief, ø...

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 40 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: x:1882. 17 cm, ca 79 gram. In zeer goede staat.

3-Delige karaffenset met zilver
Resultaat: 115 EUR

3-Delige karaffenset met zilver, 833/000. Eén kristallen karaf met divers slijpsel en dop, ø13x32 cm. Eén schenkkan met zilveren tuit met klep en greep. et kristal is versierd met een fantasie ruitsli...

Zilveren gebaksvorken (set)
Resultaat: 60 EUR

Twaalf zilveren gebaksvorkjes, 835/000, met waaiervormige steel. Lengte 10,7 cm. Totaal ca 125 gram

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000. Half ronde beugel met parelrand en een gezaagd bloemdecor. De tasbeugel is voorzien van een ketting. Arnoldus Schut, Amsterdam jl.:C:1810. Grootte 9 cm. In goede staa...

Zilveren kandelaar (5 lichts)
Startprijs 225 EUR

Zilveren kandelaar, 830/000, 5 lichts, in Louis XIV stijl op een 8-kantige geprofileerde voet. Met een gecontourneerde schacht met vier gekrulde armen en vijf 8-kantige kaarsenhouders. Duits MT.: Wilk...

Rond zilveren pepermuntdoosje.
Resultaat: 50 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met op het deksel gedreven afbeelding 'schutterij' in florale rand. 835/000. Anno 1985. Ca. 23 gr. Afmeting: ø 4,5 cm. In goede staat.

Stel zilveren bloemenvaasjes.
Resultaat: 95 EUR

Stel antieke zilveren bloemenvaasjes op ronde voet en met acht-kantige stam. Sheffield. Anno: a 1893. Mt: James Deakin & Sons. Afmeting: 18,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, anno 1849.
Resultaat: 75 EUR

Gecontourneerd geribbeld zilveren pepermuntdoosje met opgelegd hartje op de bovenkant en vergulde binnenkant. 835/000. Anno: 1849. Mr. J.P. Sperna Weiland, Schoonhoven. Ca. 27 gr. Afmeting: 5,5 x 5,5 ...

Zilveren eetlepel met peervormige bak.
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame zilveren eetlepel met peervormige bak en platte steel. Met zogenaamd 'Pied-de-biche' of reeënpoot. Achterzijde is voorzien van inscriptie 'HN 1701'. Ca. 55 gr. Afmeting: 19,5 cm. In goede sta...

Zilveren dienblad.
Resultaat: 325 EUR

Zilveren dienblad, 833/000, ovaal model met ovaal ajour motief afgezet met een parelrand.MT.: C.J.Begeer, Utrecht jl.:G: 1916 28x19x2cm. ca 353 gram In zeer goede staat.

Zilveren empire suikerstrooier
Resultaat: 80 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, empire met een rechthoekige gecontourneerde bak met knerren rand gezaagde bak met spitsbogen, sterren en rechthoekjes. Bevestigd aan een steel voorzien van dubbele filet...

Zilveren bel.
Resultaat: 170 EUR

Zilveren bel, 833/000, geschulpt model met cartouche versieringen op de klok van de bel . De greep is gemaakt uit gekruld zilver met losse bladeren. De bel is voorzien van een onedele binnenbel. MT.: ...

2 x Glazen boterstolp + zilv. dop.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke glazen boterstolpen met gematteerde lijnen en zilveren doppen. Minimale chips. Circa: 1900. Afmeting: 17 x 17 cm ø. In goede staat.

Kristallen zuurstel met zilver Bonebakker
Resultaat: 380 EUR

Bijzonder kristallen zuurstel met zilveren houder, Bonebakker. Twee geslepen kristallen potjes met ruit- en amandelslijpsel met deksel met gefacetteerde rand en een ster. Beiden geplaatst in één zilve...

Gemberpot met zilver.
Resultaat: 195 EUR

Kristallen gemberpot op zilveren voet, 835/000. Gemberpot met omgeslagen rand en gecontourneerde rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilverenvoet met parelranden. ø18x32 cm. Enkele chips.