Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur 'Nymphe des Bois' par L. Moreau. 20e Eeuw. 'Bosnimf met vogel en bloem'. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee grote bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén gepolijste engel. Eén ridder te paard. Afmeting: 40 - 58 cm. In goede staat.
Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. 'Vrouw op stoel'. 'Beeldhouwer'. 'Vrouw met korf'. Afmeting: 27 -46 cm. In goede staat.
Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Moderne bronzen danseres op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Milo'. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen 'Hermes' op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handgestoken notenhouten consoles, 'Man en vrouw'. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Bronzen Art Deco-stijl konijn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 24 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Groot Art Deco beeld van metaal op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Limousin'. (Jacques Limousin). Afmeting: 40 x 70 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.