Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur. 'Boeren jongen', op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Bronzen hengselvaas.
Startprijs 125 EUR

Antiek Franse bronzen hengselvaas op marmeren basement. Met jonge knaap + ridderhelm + zwaard + kikker op hengsel. Afmeting: 13 x 12 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR

Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, olifant met figuren
Startprijs 125 EUR

Oosterse bronzen figuur. 'Indische olifant met koninklijke figuren'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Startprijs 130 EUR

Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.

Beeld, 'Uil op tak'.
Startprijs 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2x Chinees bronzen beeldje
Startprijs 140 EUR

Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Struisvogel met ei'.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, 'Adelaar'.
Startprijs 160 EUR

Bronzen Art Deco-stijl adelaar. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'G. Klimt'. Afmeting: 52 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman
Startprijs 170 EUR

Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Beeld, 'Arabier op kameel'.
Startprijs 200 EUR

Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Meisje met lantaarn'.
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Beeld, Olifant.
Startprijs 200 EUR

Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeld, Wing Phurba
Startprijs 250 EUR

Oud Tibetaans bronzen beeld 'Wing Phurba' op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Buste 'Napoleon'
Startprijs 250 EUR

Bronzen buste van Napoleon op rood marmeren basement. 19e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen beeld, 'Madonna met kind'.
Startprijs 260 EUR

Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Sculptuur, 'Hand+gezicht+camera'.
Startprijs 270 EUR

Groot bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Hand + gezicht + camera'. Monogram 'WMSVH'. Afmeting: 48 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Beeld 'Fazant'.
Startprijs 300 EUR

Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Grote bronzen buste, 'Man met snor'.
Startprijs 325 EUR

Grote antieke bronzen buste à Heuze. 'Herenbuste met snor'. Gesigneerd 'M. Fallijgj'. Afmeting: 53 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR

Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongtje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Arabier op paard'.
Startprijs 360 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen pedule beeld. 'Arabier op steigerend paard'. Arm mist. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In redelijke staat..