Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bronzen figuur. 5120
Chinees bronzen figuur.
Startprijs 30 EUR
3 Metalen figuren, divers. 5081
3 Metalen figuren, divers.
Startprijs 40 EUR
4 x Bronzen beeldjes 5083
4 x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR
2 x Putti beeld. 5102
2 x Putti beeld.
Startprijs 50 EUR
Brons: Chinese schoenmaker 5045
Brons: Chinese schoenmaker
Startprijs 60 EUR
Bronzen plaquette, Doris Rijkers 5060
Bronzen plaquette, Doris Rijkers
Startprijs 60 EUR
Marmeren buste, 'Jongen met hoed'. 5086
Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Startprijs 60 EUR
Bronzen miniatuur paard 5090
Bronzen miniatuur paard
Startprijs 60 EUR
Beeldje 'man bij put'. 5110
Beeldje 'man bij put'.
Startprijs 60 EUR
2x Bronzen figuren 5093
2x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR
2x Bronzen figuur 5109
2x Bronzen figuur
Startprijs 70 EUR
Bronzen beeldje voor klok 5116
Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR
Bronzen hond 5041
Bronzen hond
Startprijs 75 EUR
Brons: Chinese muzikant 5046
Brons: Chinese muzikant
Startprijs 90 EUR
Bronzen boeddha met ketting 5070
Bronzen boeddha met ketting
Startprijs 90 EUR
2x Brons, 'vrouwen' 5108
2x Brons, 'vrouwen'
Startprijs 90 EUR
2 x Beeldje, 'Lachende baby'. 5032
2 x Beeldje, 'Lachende baby'.
Startprijs 100 EUR
Beeld, 'Jongen met pet'. 5047
Beeld, 'Jongen met pet'.
Startprijs 100 EUR
Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5080
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, antiek. 5097
Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 100 EUR
Paar kleine bronsjes 5115
Paar kleine bronsjes
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeldje, verguld. 5036
Bronzen beeldje, verguld.
Startprijs 110 EUR
Bronzen ovale plaquette 5091
Bronzen ovale plaquette
Startprijs 120 EUR
2x figuren op marmeren sokkel. 5107
2x figuren op marmeren sokkel.
Startprijs 120 EUR