Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 50 EUR

Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.

Lot 5 beelden.
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.

Set beeldjes, Corry van Amerlaar
Resultaat: 60 EUR

Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Beeld, 'Steigerend paard'.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.

2 x Putti beeld.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Houten Madonna.
Resultaat: 50 EUR

Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Bronzen aap.
Resultaat: 120 EUR

Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.

Houten Mariabeeld
Resultaat: 170 EUR

Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x Chinees bronzen beeldje
Startprijs 140 EUR

Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x figuren op marmeren sokkel.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht. Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Brons, 'vrouwen'
Startprijs 90 EUR

Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Startprijs 70 EUR

Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Beeldje 'man bij put'.
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen figurengroep/bureauset 'Man met hond bij waterpomp'.Bezemsteel mist. Circa: 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 13 x 14 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, olifant met figuren
Startprijs 125 EUR

Oosterse bronzen figuur. 'Indische olifant met koninklijke figuren'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur. 'Boeren jongen', op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Paar kleine bronsjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen figuren in klederdracht op houten basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Teckel op marmeren voet
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Samac beeld.
Resultaat: 50 EUR

Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Resultaat: 35 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.