Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur 5096
Bronzen figuur

Resultaat:

30 EUR

Bronzen beeld, antiek. 5097
Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen boeddha 5098
Bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot 5 beelden. 5099
Lot 5 beelden.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Set beeldjes, Corry van Amerlaar 5100
Set beeldjes, Corry van Amerlaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Beeld, 'Steigerend paard'. 5101
Beeld, 'Steigerend paard'.

Resultaat:

35 EUR

2 x Putti beeld. 5102
2 x Putti beeld.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Houten Madonna. 5103
Houten Madonna.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen aap. 5104
Bronzen aap.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Houten Mariabeeld 5105
Houten Mariabeeld

Resultaat:

170 EUR

2x Chinees bronzen beeldje 5106
2x Chinees bronzen beeldje
Startprijs 140 EUR
2x figuren op marmeren sokkel. 5107
2x figuren op marmeren sokkel.
Startprijs 120 EUR
2x Brons, 'vrouwen' 5108
2x Brons, 'vrouwen'
Startprijs 90 EUR
2x Bronzen figuur 5109
2x Bronzen figuur
Startprijs 70 EUR
Beeldje 'man bij put'. 5110
Beeldje 'man bij put'.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Plated beeld, 'Maria met Jezus' 5111
Plated beeld, 'Maria met Jezus'

Resultaat:

50 EUR

Bronzen beeld, olifant met figuren 5112
Bronzen beeld, olifant met figuren
Startprijs 125 EUR
J.Paul Schmidt 5113
J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd 5114
Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

150 EUR

Paar kleine bronsjes 5115
Paar kleine bronsjes
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeldje voor klok 5116
Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Teckel op marmeren voet 5117
Teckel op marmeren voet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Samac beeld. 5118
Samac beeld.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld "Vrouw" 5119
Beeld "Vrouw"

Resultaat:

35 EUR