Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Zeeman 5024
Bronzen beeld, Zeeman
Startprijs 170 EUR
Beeld, 'Jongen met sigaret'. 5025
Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld, Wing Phurba 5026
Bronzen beeld, Wing Phurba
Startprijs 250 EUR
Beeld, 'Arabier op paard'. 5027
Beeld, 'Arabier op paard'.
Startprijs 360 EUR
Beeld, 'Jongen die roept'. 5028
Beeld, 'Jongen die roept'.
Startprijs 380 EUR
Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'. 5029
Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'.
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Art Deco beeld, 'Twee herten'. 5030
Art Deco beeld, 'Twee herten'.

Resultaat:

185 EUR

Bronzen beeld (A. Gaudez) 5031
Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR
2 x Beeldje, 'Lachende baby'. 5032
2 x Beeldje, 'Lachende baby'.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 x Bronzen figuren. 5033
2 x Bronzen figuren.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 x Bronzen beeld. 5034
3 x Bronzen beeld.

Resultaat:

110 EUR

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'. 5035
Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeldje, verguld. 5036
Bronzen beeldje, verguld.
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Beeld, 'Kat' naar Pompon. 5037
Beeld, 'Kat' naar Pompon.

Resultaat:

260 EUR

Beeld, 'Struisvogel met ei'. 5038
Beeld, 'Struisvogel met ei'.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Sculptuur, 'Son of the sun'. 5039
Sculptuur, 'Son of the sun'.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'. 5040
Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.

Resultaat:

330 EUR

Bronzen hond 5041
Bronzen hond
Startprijs 75 EUR
Bronzen hengselvaas.  5042
Bronzen hengselvaas.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Sculptuur, '2 Gezichten'. 5043
Sculptuur, '2 Gezichten'.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'. 5044
Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.

Resultaat:

200 EUR

Brons: Chinese schoenmaker 5045
Brons: Chinese schoenmaker
Startprijs 60 EUR
Brons: Chinese muzikant 5046
Brons: Chinese muzikant
Startprijs 90 EUR
Beeld, 'Jongen met pet'. 5047
Beeld, 'Jongen met pet'.
Startprijs 100 EUR