Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sculptuur, 'Hand+gezicht+camera'.  5048
Sculptuur, 'Hand+gezicht+camera'.
Startprijs 270 EUR
Verkocht
Beeld, 'Indiaan'. 5049
Beeld, 'Indiaan'.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Borstbeeld, 'Romein'. 5050
Borstbeeld, 'Romein'.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Dali 5051
Bronzen zelfportret Dali

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Frans composiet beeld, 'Matroos'. 5052
Frans composiet beeld, 'Matroos'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Paul Kratz Wolf, 'Wolf' 5053
Paul Kratz Wolf, 'Wolf'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Beeld, 'Konijn' naar Pompon. 5054
Beeld, 'Konijn' naar Pompon.

Resultaat:

185 EUR

Polychroom engel 5055
Polychroom engel
Startprijs 450 EUR
Buste (marmer) 5056
Buste (marmer)
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, paard 5057
Bronzen beeld, paard

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw 5058
Beeld, vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw 5059
Beeld, vrouw

Resultaat:

100 EUR

Bronzen plaquette, Doris Rijkers 5060
Bronzen plaquette, Doris Rijkers
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen buste Jezus Christus, Ca. 1900. 5061
Bronzen buste Jezus Christus, Ca. 1900.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Beeld, 'Hermes God van de handel'. 5062
Beeld, 'Hermes God van de handel'.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Beeld, 'Herten buste'. 5063
Beeld, 'Herten buste'.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'. 5064
Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Houten beeld, hond (staande) 5065
Houten beeld, hond (staande)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beeld, 'Vogeltje'. 5066
Beeld, 'Vogeltje'.

Resultaat:

65 EUR

Beeld, 'Nar'. 5067
Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Spekstenen beeld, '2 uiltjes' 5068
Spekstenen beeld, '2 uiltjes'

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vuurverguld beeld, dame 5069
Vuurverguld beeld, dame

Resultaat:

50 EUR

Bronzen boeddha met ketting 5070
Bronzen boeddha met ketting
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2 Groene bronzen figuren Thailand 5071
2 Groene bronzen figuren Thailand

Resultaat:

75 EUR