35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

1.200 EUR

Lade met diversen + schilderij 6382
Lade met diversen + schilderij

120 EUR

6x Chinees porseleinen bordjes 6093
6x Chinees porseleinen bordjes

1.000 EUR

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels 6501
2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels

330 EUR

6x Chinees porselein, 18e eeuw 6087
6x Chinees porselein, 18e eeuw

850 EUR

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw 6032
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

1.500 EUR

Chinese kom, 18e eeuw 6334
Chinese kom, 18e eeuw

180 EUR

Gemberpot, 18e eeuw 6318
Gemberpot, 18e eeuw

875 EUR

Chinees porseleinen kom 6027
Chinees porseleinen kom

150 EUR

Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

350 EUR

Chinees trekpotje 18e eeuw 6082
Chinees trekpotje 18e eeuw

425 EUR

3x Antieke sabel, circa 1900. 3008
3x Antieke sabel, circa 1900.

425 EUR

7 Gouden armbanden 359
7 Gouden armbanden

465 EUR

Zilveren snip, strooier 14
Zilveren snip, strooier

700 EUR

Chinees trekpotje, 18e eeuw 6083
Chinees trekpotje, 18e eeuw

325 EUR

Chinees bord, Kang Xi 6076
Chinees bord, Kang Xi

300 EUR

6x Capucijner borden, 18e eeuw. 6005
6x Capucijner borden, 18e eeuw.

1.200 EUR

Bronzen plaquette Beatrix 5026
Bronzen plaquette Beatrix

300 EUR

Ado Speelgoedauto 2912
Ado Speelgoedauto

225 EUR

2x Franse kandelaar, 19e eeuw 2077
2x Franse kandelaar, 19e eeuw

45 EUR

S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

325 EUR

Doos met o.a. zilver 325
Doos met o.a. zilver

55 EUR

Lot met o.a. streeksieraden 109
Lot met o.a. streeksieraden

60 EUR

6 x Kop + schotels. 6649
6 x Kop + schotels.

110 EUR

Chinees bord 6439
Chinees bord

30 EUR

2x Familie Rose borden, rood glazuur 6346
2x Familie Rose borden, rood glazuur

2.750 EUR

Lot Chinees capucijner, divers 6248
Lot Chinees capucijner, divers

575 EUR

Lot ' Herend' porselein 6102
Lot ' Herend' porselein

115 EUR

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6085
3x Chinese Imari borden, 18e eeuw

100 EUR

Chinees lakwerk toiletkastje.  4270
Chinees lakwerk toiletkastje.

240 EUR

Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

130 EUR

32x Meccano Dinky Toys + auto's 2910
32x Meccano Dinky Toys + auto's

140 EUR

2½  Cent 1945 als penning in goud geslagen 2703
2½ Cent 1945 als penning in goud geslagen

550 EUR

1/4 Gouden gulden als penning 2702
1/4 Gouden gulden als penning

475 EUR

Weegschaal + 2 schalen. 2296
Weegschaal + 2 schalen.

25 EUR

Likeurkelder met glazen 2050
Likeurkelder met glazen

170 EUR

Wortelnoten likeurkelder 2040
Wortelnoten likeurkelder

150 EUR

Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

440 EUR

Gouden tientje broche 355
Gouden tientje broche

160 EUR

Puntflacon met zilveren stop 291
Puntflacon met zilveren stop

140 EUR

Gouden Gourmet armband 31
Gouden Gourmet armband

700 EUR

Gouden armband Milanees 28
Gouden armband Milanees

600 EUR

6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein  6154
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

190 EUR

Grote Chinese schotel, ø 28 cm. 6119
Grote Chinese schotel, ø 28 cm.

160 EUR

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6084
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

160 EUR

Groot Chinees Kang Xi schotel 6081
Groot Chinees Kang Xi schotel

190 EUR

Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw 6080
Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw

425 EUR

6x Kang Xi kop + schotels 6033
6x Kang Xi kop + schotels

550 EUR

Baardmankruik, 17 eeuw. 6024
Baardmankruik, 17 eeuw.

110 EUR

4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw 4182
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw

200 EUR

Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880 3621
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880

135 EUR

Lot munten 2736
Lot munten

25 EUR

Ingelegde knipmuts met broche 2212
Ingelegde knipmuts met broche

65 EUR

Likeurkelder met glazen 2049
Likeurkelder met glazen

175 EUR

Antieke Icoon 1405
Antieke Icoon

35 EUR

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

325 EUR

John Bevort, Opvliegende eenden 1080
John Bevort, Opvliegende eenden

250 EUR

600 EUR

2 Zilveren sierkurken 886
2 Zilveren sierkurken

125 EUR

Zilveren specerijensetje 2x 797
Zilveren specerijensetje 2x

80 EUR

Lot Goud 556
Lot Goud

420 EUR

Lot diverse sieraden 514
Lot diverse sieraden

35 EUR

Gouden munt met hanger 282
Gouden munt met hanger

280 EUR

Lot divers bloedkoraal 186
Lot divers bloedkoraal

310 EUR

Oorstekers met saffier en diamant 159
Oorstekers met saffier en diamant

125 EUR

Set zilveren naaiaccessoires, 6x 141
Set zilveren naaiaccessoires, 6x

140 EUR

Gouden jasseroncollier 81
Gouden jasseroncollier

220 EUR

2 Zilveren kandelaren 20
2 Zilveren kandelaren

360 EUR

Yixing potje + aquarel (haan) 6475
Yixing potje + aquarel (haan)

25 EUR

Chinees bord, 18e eeuw. 6429
Chinees bord, 18e eeuw.

25 EUR

Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw 6325
Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw

110 EUR

4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles 6279
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles

60 EUR

Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc. 6226
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.

160 EUR

2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

160 EUR

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6130
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

475 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

280 EUR

Blakertje met zilver 6123
Blakertje met zilver

135 EUR

Chinese vleesschotel, Queng Lung 6079
Chinese vleesschotel, Queng Lung

100 EUR

Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw 6078
Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw

150 EUR

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6043
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

370 EUR

Lot Chinees/Japans Imari etc. 6042
Lot Chinees/Japans Imari etc.

275 EUR

3 Chinese kopjes 6029
3 Chinese kopjes

170 EUR

6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6002
6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

640 EUR

A.D. Copier, Groen-glazen vaas 5576
A.D. Copier, Groen-glazen vaas

80 EUR

5576 5571
5576

100 EUR

9x Kleine karaffen + stop 5564
9x Kleine karaffen + stop

40 EUR

Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5140
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'

70 EUR

Vloerkleed 4506
Vloerkleed

75 EUR

Kamerscherm, Gobelin. 4235
Kamerscherm, Gobelin.

45 EUR

Notenhouten breistoel 4213
Notenhouten breistoel

45 EUR

Engelse klaptafel, 19e eeuw 4087
Engelse klaptafel, 19e eeuw

100 EUR

Charles Dix pendule, ca. 1840 3620
Charles Dix pendule, ca. 1840

130 EUR

Penvuur revolver, 7 mm. 3096
Penvuur revolver, 7 mm.

120 EUR

Penvuur revolver. 3095
Penvuur revolver.

125 EUR

Penvuur revolver 1878. 3094
Penvuur revolver 1878.

170 EUR

Penvuur revolver. 3093
Penvuur revolver.

130 EUR