Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Icoon 1405
Antieke Icoon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
John Bevort, Opvliegende eenden 1080
John Bevort, Opvliegende eenden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden 1049
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag 1443
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mils, Hollands riviergezicht 1364
Mils, Hollands riviergezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen 1044
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom 1041
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1482
Ton Anconé, Lutterzand (klein)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi. 1400
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk) 1367
Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pendant, portretten 1365
Pendant, portretten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur 1203
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. van Oosten, Naakte dame met kousen 1172
J. van Oosten, Naakte dame met kousen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 2 dames in stad 1095
Ongesigneerd, 2 dames in stad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuratieve voorstelling 1089
Keith Haring, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht 1053
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1497
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1494
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1484
Willy Krake, 'Landschap met figuren'

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1483
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1481
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Poezen stilleven 1477
Ongesigneerd, Poezen stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Achterglas-schilderij, Twee-master  1475
Achterglas-schilderij, Twee-master

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij 1455
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden 1450
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge 1447
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Vaas met bloem 1444
Tilly Moes, Vaas met bloem

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Hoof, 'Edele man'. 1438
G. Hoof, 'Edele man'.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt 1436
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1431
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen 1425
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven 1424
J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Werken in ovale lijst. 1421
2 Werken in ovale lijst.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1415
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ovaal portret. 1409
2x Ovaal portret.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man 1406
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F.A. Oostveen, Aapje met fruit 1401
F.A. Oostveen, Aapje met fruit

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
H. Kollich, Vissersboten bij de kust 1395
H. Kollich, Vissersboten bij de kust

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen 1394
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.  1389
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot. 1387
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Herman Krikhaar, Naakte figuur 1386
Herman Krikhaar, Naakte figuur

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast 1384
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht 1376
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilder Eiben/Boekelo, Cats 1372
Schilder Eiben/Boekelo, Cats

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker. 1370
G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Russisch aquarel + lakwerk 1366
Russisch aquarel + lakwerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom 1361
Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beike ?, Berglandschap met figuren 1359
Beike ?, Berglandschap met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Japanse houtsnedes 1353
2 Japanse houtsnedes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie 1348
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere 1339
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere

Resultaat:

90 EUR

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1337
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
16e-17e eeuwse triptiek 1336
16e-17e eeuwse triptiek

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer 1334
L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ferdinand Bac, Feest vierende figuren 1324
Ferdinand Bac, Feest vierende figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1318
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser 1315
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes 1314
Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Raes, 'Kippen voeren'. 1311
W. Raes, 'Kippen voeren'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1308
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Portretten, 20e eeuw. 1306
5 Portretten, 20e eeuw.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
J. Infantina, 'Striptease danseres'. 1302
J. Infantina, 'Striptease danseres'.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Restsignatuur, Portret hondje 1295
Restsignatuur, Portret hondje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. de Groot, 4 etsen 1287
J. de Groot, 4 etsen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'. 1283
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.  1280
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1274
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen 1271
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1266
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
W. Lammers. stalinterieur 1265
W. Lammers. stalinterieur

Resultaat:

200 EUR