Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 30 EUR

Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.

3 Bestekdelen met zilveren heft
Resultaat: 35 EUR

Drie bestekdelen met zilveren heft, bestaande uit een taartschep, 800/000, Frans, met zilveren schep versierd met fraai graveerwerk met cartouche en een getorste getrembleerde rand. Het gecontourneerd...

Cassette met zilveren zoutlepeltjes & zoutvaatjes
Resultaat: 120 EUR

Cassette met 3 zilveren zoutlepeltjes en zoutvaatjes. 3 Ronde zoutvaatjes uit ruitkristal met zilveren rand met pareldecor en 3 lepeltjes met getorste steel en knop. 27x11x4cm. In goede staat

Kamerscherm, Gobelin.
Resultaat: 45 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 80 EUR

Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Duits notenhouten Louis Philippe kastje
Resultaat: 55 EUR

Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.

Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Beike ?, Berglandschap met figuren
Resultaat: 50 EUR

Beike ? Circa: 1920. Duitse school. Berglandschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor & koperen binnenbak
Startprijs 200 EUR

Met graveerwerk versierd zilveren pijpcomfoor, 835/000, met roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes 835/000 jl: V:1855. MT J.Mulder Amsterdam. 16,5x13,5x13 cm Cond:R

Zilveren sieraden met onyx
Resultaat: 60 EUR

Zilveren sieraden met onyx en agaat, 835/000 en 925/000, met een klemband met een grote ovale agaat, 36x26 mm, en 4 ringen met onyx. Totaal ca 60 gram. ø50, 53 en 54

Perzisch kleed, 135 x 196 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Perzisch kleed in diverse kleuren. Slijtage. Afmeting: 135 x 196 cm. In redelijke staat.

Franse vaaspendule, 19e eeuw
Startprijs 2.100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen, deels vergulde vaaspendule met kobaltblauwe porseleinen vaas met vergulde putti's. Circa: 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met emaille cartouches, en halfuur...

Wouter Stips, Ik hou je altijd vast
Resultaat: 60 EUR

Wouter Stips, 2000. E/A 10/19. 1944 Wassenaar. Abstract figuratieve compositie. Ik hou je altijd vast. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Empire pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.650 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule met prachtige vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 33 x 11 cm. In goede staat.

E. Nussbaum, Flamingo danseres.
Resultaat: 40 EUR

E. Nussbaum. '98. Flamingo danseres. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 50 cm. In goede staat.

Gitten collier met zilveren slot
Startprijs 120 EUR

Collier van gefacetteerde gitkralen, ø15 mm, met ogen aan elkaar bevestigd, voorzien van ronde zilveren sluiting, 835/000.Lengte 42 cm In goede staat

Cassette met 2 zilveren jeneverlepels
Resultaat: 110 EUR

Cassette met twee zilveren jeneverlepels. Beide lepels zijn voorzien van een geschulpte rand met parelversiering. In de bak van de ene lepel zit een afbeelding van een schoorsteenveger bij huizen en i...

Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 60 EUR

Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.

J. de Groot, 3 Aquarellen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot.( 4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Riviergezicht met brug. Uiterwaard. Dorpsgezicht Siquenza. Aquarellen op papier. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.

H. v/d Vet, Portret Karel Appel
Startprijs 50 EUR

Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.

H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Resultaat: 65 EUR

Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Resultaat: 25 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk
Resultaat: 50 EUR

Vier lithografieën JAS. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Tulpen Mokrum Red, Bellona, Orange Favourite, Mabel Vilolet. Litho op papier. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje
Resultaat: 85 EUR

Zilveren kannetje, 833/000, op ronde voet met schenktuit, klapdeksel en gekrulde greep. Versierd met graveerwerk en getorste rand. IT.: Waarborgkantoor 's Hertogenbosch, jl.:1944. ø5x12cm ca 89 gram. ...

Staande vrijslinger, Notenhout
Startprijs 600 EUR

Notenhouten staande vrijslinger met snijwerk. 20e Eeuw. Klok heeft houten wijzerplaat met messing cijfers, slinger + gewichten beslagen met messing. Afmeting: 221 cm. In redelijk/goede staat.

Franse portaal klok, ca. 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse groene onyx portaal klok met messing. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Zilveren nagelgarnituur in etui
Resultaat: 30 EUR

Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...

Affiche circuit van Zandvoort
Startprijs 300 EUR

Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...

Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startprijs 1.600 EUR

Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Zilveren pasteischep
Startprijs 25 EUR

Zilveren pasteilepel, 835/000, met bewerkte bak en gecontourneerde steel met florale graveringen in ruitvorm. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam jl.: U:1879. ca. 18 gram, 15 cm, In goede staat

Edelstalen armband
Startprijs 50 EUR

Moments edelstalen armband gemaakt uit vierkante schakels voorzien van bakslot. schakel 6x6mm. Lengte 22,5 cm.

Likeurkelder met glazen
Resultaat: 175 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Zilveren 'Esprit' ketting,
Startprijs 30 EUR

Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram

2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl
Resultaat: 30 EUR

Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke reisschrijfkist
Startprijs 60 EUR

Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.

2x Bronzen vazen op marmeren basement
Resultaat: 185 EUR

Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.

R. van Leusden, Bronzen figuur
Resultaat: 950 EUR

Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Bronzen Eva met slang
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Eva met slang. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Groot beeld, Ruiter te paard
Startprijs 190 EUR

Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.

Dame met windhond
Resultaat: 50 EUR

Antieke gipsen, koudbeschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Gesigneerd Arnova. Afmeting: 38 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen geisha met lotusbloem op karper. Met bodemmerk. Genummerd. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bronzen pelikaan op marmeren basement
Startprijs 125 EUR

Art Deco-stijl bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Eduard Bertin. Afmeting: 30 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, verguld.
Startprijs 100 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel. 'Jongeman met jas onder arm op klompen'. Circa: 1900. Afmeting: 15cm. Oude breuk voet. In redelijk/goede staat.

Beeld, 'Arabier op kameel'.
Startprijs 200 EUR

Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Leerdam, A.D. Copier, optische glazen bekervaas
Resultaat: 80 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.

4-Delig Copier Leerdam Art Deco glazen waterset
Startprijs 60 EUR

Vier-delige Copier Leerdam Art Deco glazen waterset. Eerste helft 20e eeuw. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 10 - 23 cm ø. In goede staat.

Stel geslepen karaffen met zilveren montuur
Resultaat: 130 EUR

Stel geslepen odeurkaraffen compleet met geslepen kristallen binnenstopje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur, 925/000, met boldop voorzien van floraal dr...

Jugendstil W.M.F. vaasje, ca. 1915
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits W.M.F. Jugendstil vaasje met putti. Circa: 1915. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Militair uniform (Holland)
Startprijs 60 EUR

Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.

Hollandse officiersstok.
Startprijs 45 EUR

Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.

Wapen pompstok.
Startprijs 25 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk
Resultaat: 110 EUR

Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.

Zwitserse helm, 1918
Startprijs 40 EUR

Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. Afmeting: 20 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.

Hollands militair uniform
Startprijs 55 EUR

Hollands militair uniform voor parade (jasje + broek + blouse). Maat Medium. 20e Eeuw. In goede staat.

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Resultaat: 15 EUR

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Lot kristal met zilver (4x)
Resultaat: 85 EUR

Lot kristal met zilver, bestaand uit een karaf met zilveren rand en stop, 835/000. ø13x31cm, een kristallen strooier met zilveren dop,4x10cm en 2 odeurflaconnen met zilveren kraag en dop en één met zi...

Duitse staande klok, ca. 1920.
Resultaat: 275 EUR

Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.

Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938
Resultaat: 90 EUR

Antiek Leerdam oranje-vaasje, Beatrix vaasje. Circa: 1938. Afmeting: 11 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd.
Startprijs 70 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

3-Armige zilveren kandelaar
Startprijs 140 EUR

Zilveren kandelaar, 800/000, 3-lichts, op vierkant gecontourneerde voet met bloem en kruldecor. 20x12x10cm. ca 100 gram. In goede staat

Zilveren strooier
Resultaat: 180 EUR

Grote Engelse zilveren strooier, 925/000. Fraaie grote strooier, glad model met filetranden. MT.: Edward Barnarnd & sons Ltd, London. jl.: P: 1930. ø 8x 18 cm. ca. 229 gr. Voorzien van enkele deuken C...

Zilveren fazant, strooier
Resultaat: 200 EUR

Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat

7x Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 50 EUR

Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 835/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Vooschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Kristallen ijsemmer met zilveren rand
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...

Gouden portrethanger limoges
Startprijs 190 EUR

Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.

Schilderijklok (Jachtmotief)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.

3 Karaffen met div. slijpsel.
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met smaragd. Fijne aanschuifring bezet met 18 rond gefacetteerde smaragden, totaal ca 0,33 crt, geplaatst in een railzetting met bewerkte rand. ø50, breedte 3 mm. ca 2 gra...

Gouden broche met parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Vierkante broche voorzien van graveerwerk met in het midden van de broche een parel geklemd in een 10 poot-chaton. 23x23mm. ca 2,5 gram. In goede staat

4 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

6 x Kop + schotels.
Resultaat: 110 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Zilveren beursje
Resultaat: 100 EUR

Beurs met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met graveerwerk van krullen en voluten. Met gevlochten tas met kralen en een draagketting. MT.:Cornelis Monteban, Schoonhoven, jl.: q: 1875 Gro...

Franse Art Nouveau klokkast.
Startprijs 80 EUR

Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren beker
Resultaat: 140 EUR

Zilveren beker, 800/000, kelk op ronde voet voorzien van golvende guilloche-bewerking. l8x11,5cm. ca 67 gram Iets uit model verder in goede staat. ca 1850

Porseleinen pronk dekselvaas
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...

Tiffany-stijl plafondlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.

Beeldje, mannetje met glazen bakje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits compositie metalen figuur op messing basement en houder van metaal + glazen binnenbak. Gemerkt W + G + adelaar. Circa: 1900. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startprijs 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels)
Resultaat: 275 EUR

Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat

Chinees porseleinen Kang Xi bord
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met visser op meer decor in de bergen. Haarlijn. Afmeting: 3 x 21,3 cm ø. In redelijke staat.

Friese stoelklok, Schippertje.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.

Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 220 EUR

Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...

Zilveren armband met filigrain
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Kristallen suikerstrooier met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen suikerstrooier op zilveren ronde voet en zilveren strooidop, 835/000. ø6,5x16cm. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.