Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

2x Lithografie Jamm
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startprijs 125 EUR

Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas
Resultaat: 180 EUR

Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .

Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal
Resultaat: 200 EUR

Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

C.J. de Vogel, Romatisch landschap met eenden
Startprijs 250 EUR

C.J. de Vogel. Landschap met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Resultaat: 160 EUR

Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 40 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Nils Landzelius, Kust bij avond
Resultaat: 60 EUR

Nils Landzelius. Kust bij avond. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas.
Resultaat: 190 EUR

Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen
Resultaat: 250 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen
Resultaat: 75 EUR

J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Stilleven met rozen
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond
Startprijs 290 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Chique dames bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met knoflook en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR

Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

F. Swaine, 18e Eeuws pendant
Resultaat: 360 EUR

F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Resultaat: 200 EUR

Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

G. van Pelt, Vaas met boeket
Startprijs 160 EUR

G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Ophaalbrug
Startprijs 70 EUR

H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.
Resultaat: 60 EUR

Theo Nijs, 1962. 1934 - 2015. 'Stilleven met koffieset'. Verso expositie Lichtenvoordse kunstenaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel
Startprijs 240 EUR

Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 300 EUR

J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.

H. Endlich, Boerderij met knotswilgen en boerin
Startprijs 100 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Boerderij met knotswilgen en boerin. Aquarel op papier. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

Henk Jaspers?, Stilleven met beeld, fles etc.
Startprijs 100 EUR

Henk Jaspers? Stilleven met beeld, fles etc. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Peter Cox, Heidelandschap
Startprijs 60 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel
Resultaat: 60 EUR

Jan Vermeulen. Gezicht op kasteel. Circa: 1930. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x16 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Moderne compositie
Resultaat: 250 EUR

Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Mediterraans havengezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Landkaart 1626.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

Ongesigneerd, Jacht stilleven
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Willem Lanken, Zanddepots in haven
Startprijs 75 EUR

Willem Lanken. Duitse school. 1890 - 1986. Zanddepots in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs met koets
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen
Resultaat: 120 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Kinderen met geit
Resultaat: 650 EUR

J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR

Pieter Arie Nijgh. 1876 - 1959. Enschede. Portaal kerk te Enschede. Ets op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Startprijs 150 EUR

J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Keulse kan met bloemen.
Startprijs 75 EUR

Kees Broerse, 1962. 1900 - 1972. Keulse kan met bloemen. Gouache op papier. Afmeting: 35 x 47 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 150 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 60 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.
Resultaat: 120 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Landschap Nederlands Indië'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...

Ongesigneerd, Wandelaar in landschap
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Wandelaar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In goede staat.

H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Dorpsgebouw
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Dorpsgebouw. Nr. 214 - 300. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Russische aquarel. Wintergezicht met figuren bij rivier en Russische kerk. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 29 cm. In goede staat.

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar
Resultaat: 325 EUR

Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen
Startprijs 80 EUR

A. Vické Deckers ?. Duitse school ?. Stilleven met vissen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 86 cm. In redelijke staat.

Hans Innemee, Side by side
Startprijs 175 EUR

Hans Innemee. 1951 - . Side by side. Acryl op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Peeters, Besneeuwd landschap
Startprijs 300 EUR

Peeters. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.
Resultaat: 100 EUR

Paulina Kowarzik. 1852 - 1930. Vaas met rode rozen op tuintafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 42 cm. In redelijke staat.

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.
Resultaat: 130 EUR

H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.

W. Noordijk, Arabische dorpsstraat met figuren
Startprijs 225 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Arabische dorpsstraat met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Heidegezicht met boom
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Wim van Norden, Haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 400 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

Jan Sijpestijn, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR

Jan Sijpestijn. 1945. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 28 cm. In goede staat.

Russische signatuur, 'Naakte dames bij bed'.
Startprijs 450 EUR

Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.

John Bevort, Opvliegende eenden
Resultaat: 250 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, 'Keramieken vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. 'Keramieken vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij in sneeuw
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Wallasse Thing, Twee dames met paard en kat
Startprijs 600 EUR

Wallasse Ting. 1929 - 2010. Nr. 12/20. Twee dames met paard en kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: 95 x 95 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse man met tabakspijp
Resultaat: 210 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.

Rien Visser, Boerenerf
Resultaat: 80 EUR

Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Religieus'.
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon
Resultaat: 260 EUR

Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.

Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.
Resultaat: 400 EUR

Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 200 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Startprijs 450 EUR

Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden
Resultaat: 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...

Jan Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 150 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Stilleven
Resultaat: 160 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

E.C. Arntzenius, Vaas met rozen
Resultaat: 130 EUR

E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 24 cm. In goede staat.

Constant Artz, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

H. Wichers, Oosters rijstveld
Startprijs 400 EUR

Hal Wichers. 1893 - 1968. Oosters rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij bij beek
Startprijs 1.250 EUR

A.J. van Driesten. Gesigneerd. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot
Startprijs 1.000 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Boerderij en figuur aan waterkant
Startprijs 350 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Boerderij en figuur aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 950 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Hooikade Den Haag
Startprijs 1.750 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind
Startprijs 850 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij
Resultaat: 1.250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Antonyo Guby, Damesportret
Resultaat: 700 EUR

Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Stadsgezicht Tunesië
Startprijs 1.100 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startprijs 1.450 EUR

Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Startprijs 800 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.