Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse bajonet
Resultaat: 40 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Franse wandklok, vroeg 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.

Notenhouten nachtkastje.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.

Staande kapstok, smeedijzer.
Resultaat: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 40 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

2x Korenaars-stoelen, mahonie
Resultaat: 40 EUR

Twee eind 19e eeuwse mahoniehouten korenaars-stoelen met Biedermeier gestoffeerde zittingen. Vlekken. Afmeting: 88 x 45 x 51 cm. In goede staat.

Kolenkist, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kolenkist. Afmeting: 55 x 65 x 33 cm. In goede staat.

Engels Queen-Anne halkastje
Resultaat: 40 EUR

Engels wortelnoten Queen Anne ladenkastje met verlengbaar blad. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 58 x 38 cm en 74 x 98 x 38 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Voor-oorlogse ovale goudkleurige spiegel. Afmeting: 67 x 59 cm. In goede staat.

Spiegel (bamboe)
Resultaat: 40 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

Tegeltafel (Bretons ?)
Resultaat: 40 EUR

Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.

Wortelnoten naaitafel.
Resultaat: 40 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed in de kleuren bruin/groen/roodbruin/creme etc.. Afmeting: 132 x 109 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 127 x 200 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.

2x Perzisch bidkleed
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Perzische bidkleden. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 70 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, India
Resultaat: 40 EUR

Meerkleurig Perzisch kleed. India. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 cm. In goede staat.

Antieke gipsen tijger, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.

Dame met windhond
Resultaat: 40 EUR

Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kristallen kaasstolp
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kristallen schaal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.

Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt
Resultaat: 40 EUR

Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.

Lot design glas, 10x
Resultaat: 40 EUR

Lot van 10x designglas vazen. Diverse kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

9x Kleine karaffen + stop
Resultaat: 40 EUR

Negen oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

7x Kleine flacons
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

Karaf met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen karaf met zilveren kraag, 925/000. karaf met bolle buik versierd met geschulpt slijpsel.ø15x30cm. In uitstekende staat.

Twee delen Duits porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...

2x Majolica bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.

Tegel met hert, 17e eeuw
Resultaat: 40 EUR

17e Eeuws Hollandse wandtegel met springend hert. Chips. Afmeting: circa 13 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tegel in lijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke handbeschilderde Hollandse porseleinen tegel met voorstelling. Naar Paul Gabriel. Afmeting: 26 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Platelen pot
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.

8x 19e Eeuws goudsteen keramiek
Resultaat: 40 EUR

8x 19e Eeuws goudsteen keramiek met onder andere florale decors. Twee delen beschadigd. Vier maal roomkan, drie kommen (twee beschadigd). Eén schaaltje. Afmeting: 12-13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Duitse bierpul.
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Delftse pauw borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

2x Wedgwood/Etruria vazen.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinese aardewerk figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke Chinese figuren. Eén maal porseleinen Chinese lezende man. Circa: 1920. Eén maal antiek geglazuurde terracotta Foo-hond, beschadigingen. Eén maal terracotta geglazuurde oude man met ...

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Bonbon schaal (Meissen)
Resultaat: 40 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

6 x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Doos met Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

Napels porseleingroep.
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.

Nederlandse FAL bajonet
Resultaat: 36 EUR

Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.

Engelse helm, 1946
Resultaat: 36 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

9 Zilveren rinkelbanden
Resultaat: 35 EUR

Negen zilveren rinkelbanden voorzien van graveerwerk. breedte 1,1 mm. Totaal ca 27,4 gram. ø68 mm. In goede staat.

2 Lederen sigaren etui's, 1 met zilver, 1 met gouden
Resultaat: 35 EUR

Twee lederen sigaren etui's, een zwart lederen etui met zilveren applicaties, een paard en een rand, 835/000 en een bruin lederen sigaretten etui met scharnier voorzien van 2 geelgouden applicaties, 5...

Lot divers oud/antiek plated
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek plated. Onder andere: IJskoeler (ijsglas). Set: Mokkakan + chocoladekan, dekseldoos, borstelset etc. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

2 Zilveren ringen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, strakke ring met grote zirconia, ø23mm, en een gematteerde ring met vierkante kop bezet met 2 licht blauwe stenen. Totaal ca 33,2 gram. In goede staat

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 35 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant. Fijne hanger in de vorm van een omgekeerd hart bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt P. Grootte 18x11 mm. ca 1,1 gram.

Collier van schuimkoraal
Resultaat: 35 EUR

Collier van schuimkoralen met vergulde cilindervormige gekrestst element tussen de kralen geplaatst.l 18 mm. 43 cm. In goede staat

Lot diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 6 ringen, manchetknopen, een klem, een hanger, een broche en een steekspeld met knop. Totaal ca 36 gram.

Zilveren strooier Ei
Resultaat: 35 EUR

Zilveren strooier, 925/000, in de vorm van een ei op 3 bolpootjes. ø3x4cm MT.: Charles Stuart Harris, London, jl.:r:1872. ca 24 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 833/00. Eén antiek ovaal doosje met geponste rand met daarbinnen een gegraveerde en getrembleerde bewerking, 5x4x1cm, voorzien van reparatie en slijtage. En één rond doosj...

Lepelvaasje (+vorkjes/lepeltjes)
Resultaat: 35 EUR

Zilveren lepelvaasje, 835/000, 12 plated taartvorkjes Jugendstil-stijl, 3 plated vorkjes met lijnbewerking en 3 zilveren lepeltjes. In goede staat

Zilveren Broches, 2x, en Hanger
Resultaat: 35 EUR

Lot met zilveren broches en een hanger, 835/000, twee grote opengewerkte broches in Biedermeierstijl, 42x48mm en 43x68mm, en een bijpassende hanger, 34x70mm. Totaal ca 27 gram. In goede staat

6 Paar zilveren oorknoppen.
Resultaat: 35 EUR

Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.

3 Bestekdelen met zilveren heft
Resultaat: 35 EUR

Drie bestekdelen met zilveren heft, bestaande uit een taartschep, 800/000, Frans, met zilveren schep versierd met fraai graveerwerk met cartouche en een getorste getrembleerde rand. Het gecontourneerd...

2 Zilveren tasbeugels
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, met zilveren portemonneetje, 800/000. Tasbeugel met getrembleerde lijnen met een driehoekig patroon en een parelrand, voorzien van jasseronketting. En een zilveren portemo...

10 Zilveren lepels + schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...

2 Paar zilveren oorhangers
Resultaat: 35 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 835/000, brisures met 2 breidoppen en haken met spiraalvormige hangers. 6-7 cm. Totaal ca 12,6 gram. In goede staat

Zilveren armband met bijbelslot
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband gemaakt uit een bijbelslot, 835/000. met diverse figuren ca 36 gram. Lengte 18,5 cm met veiligheid. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 sierkurken met zilveren dop, zeskantig model, één kurk is afgebroken, een asbak, zeskantig met floraal versierde rand en een zilveren schaaltje met een rand versierd met pal...

Lepelvaas met lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Klein kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000. Met 6 zilveren borrellepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, 9 cm. Als nieuw.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland. Biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...

Zilveren zakhorloges en kettingen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloge en 3 zilveren horlogekettingen. Verschillende gehaltes. Eén horloge mist het glas. Totaal ca 125 gram.

Fries zilveren roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, Fries, met ronde bak, getorste steel met gegraveerde hanenkam heft. MT.: Y.Steemsma Bergum jl.:i:1918. ca. 18 gram. ca 12,5 cm In goede staat

J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook
Resultaat: 35 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Resultaat: 35 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Resultaat: 35 EUR

Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Resultaat: 35 EUR

Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2 x Chinees koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...

Messing hallamp, Circa 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.

Antieke paraplubak
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten paraplubak met getorste stijlen en lekbak. Circa: 1900. Afmeting: 63 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Barometer (modern)
Resultaat: 35 EUR

Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.

2 Gietijzeren spaarpotten, Diecast
Resultaat: 35 EUR

Twee oude beschilderde gietijzeren (Diecast) spaarpotten. Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Chocoladekan, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.

2x Antieke koe-bellen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Lot divers tin
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...

Chinese boeddha + goudweegschaal
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Oosters. 20e Eeuw. Eén teakhouten boeddha. Eén houtgestoken foudraal met olifanten en goudweegschaal. Afmeting: 16,5 - 17,5 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot met leuk divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Chinese houder, koffie-set, tempelbel, miniatuur doofpot, bonbonschaal etc... Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.

2x Miniatuurportret
Resultaat: 35 EUR

Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Resultaat: 35 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Houten Boeddha
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Verzameling oude foto's
Resultaat: 35 EUR

Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.

Philatisch album
Resultaat: 35 EUR

Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Chinese pop gemaakt van geld
Resultaat: 35 EUR

Antieke Chinese pop. Gemaakt van Chinese geldstukken, hout, draad en goudpapier. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke schildpad pop, 1940.
Resultaat: 35 EUR

Antieke schildpad pop. Nr.: 310/45. Duitsland, circa 1930 - 1940. Pop heeft pruik van echt haar en kleertjes. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Vintage Seiko Transistor Wall Clock
Resultaat: 35 EUR

Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse klok, Circa: 1900.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Etagere-tafel, beschilderd
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.

Ovale spiegel, 2-kleurig.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

2x Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén kleed in de kleuren: Bruin/geel/rood/creme. En één kleed in de kleuren: Rood/blauw/licht blauw/oker. Afmeting: 108 x 87 cm. en 108 x 66 cm. In redelijk/goede staat.