Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.
Twee eind 19e eeuwse mahoniehouten korenaars-stoelen met Biedermeier gestoffeerde zittingen. Vlekken. Afmeting: 88 x 45 x 51 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kolenkist. Afmeting: 55 x 65 x 33 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten Queen Anne ladenkastje met verlengbaar blad. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 58 x 38 cm en 74 x 98 x 38 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse ovale goudkleurige spiegel. Afmeting: 67 x 59 cm. In goede staat.
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.
Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch bidkleed in de kleuren bruin/groen/roodbruin/creme etc.. Afmeting: 132 x 109 cm. In goede staat.
Oud perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.
Twee maal Perzische bidkleden. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 70 cm. In goede staat.
Meerkleurig Perzisch kleed. India. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Lot van 10x designglas vazen. Diverse kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren kraag, 925/000. karaf met bolle buik versierd met geschulpt slijpsel.ø15x30cm. In uitstekende staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Hollandse wandtegel met springend hert. Chips. Afmeting: circa 13 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke handbeschilderde Hollandse porseleinen tegel met voorstelling. Naar Paul Gabriel. Afmeting: 26 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
8x 19e Eeuws goudsteen keramiek met onder andere florale decors. Twee delen beschadigd. Vier maal roomkan, drie kommen (twee beschadigd). Eén schaaltje. Afmeting: 12-13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese figuren. Eén maal porseleinen Chinese lezende man. Circa: 1920. Eén maal antiek geglazuurde terracotta Foo-hond, beschadigingen. Eén maal terracotta geglazuurde oude man met ...
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
Negen zilveren rinkelbanden voorzien van graveerwerk. breedte 1,1 mm. Totaal ca 27,4 gram. ø68 mm. In goede staat.
Twee lederen sigaren etui's, een zwart lederen etui met zilveren applicaties, een paard en een rand, 835/000 en een bruin lederen sigaretten etui met scharnier voorzien van 2 geelgouden applicaties, 5...
Lot divers oud/antiek plated. Onder andere: IJskoeler (ijsglas). Set: Mokkakan + chocoladekan, dekseldoos, borstelset etc. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, strakke ring met grote zirconia, ø23mm, en een gematteerde ring met vierkante kop bezet met 2 licht blauwe stenen. Totaal ca 33,2 gram. In goede staat
Witgouden hanger, 585/000, met diamant. Fijne hanger in de vorm van een omgekeerd hart bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt P. Grootte 18x11 mm. ca 1,1 gram.
Collier van schuimkoralen met vergulde cilindervormige gekrestst element tussen de kralen geplaatst.l 18 mm. 43 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden bestaande uit 6 ringen, manchetknopen, een klem, een hanger, een broche en een steekspeld met knop. Totaal ca 36 gram.
Zilveren strooier, 925/000, in de vorm van een ei op 3 bolpootjes. ø3x4cm MT.: Charles Stuart Harris, London, jl.:r:1872. ca 24 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Twee zilveren pillendoosjes, 833/00. Eén antiek ovaal doosje met geponste rand met daarbinnen een gegraveerde en getrembleerde bewerking, 5x4x1cm, voorzien van reparatie en slijtage. En één rond doosj...
Zilveren lepelvaasje, 835/000, 12 plated taartvorkjes Jugendstil-stijl, 3 plated vorkjes met lijnbewerking en 3 zilveren lepeltjes. In goede staat
Lot met zilveren broches en een hanger, 835/000, twee grote opengewerkte broches in Biedermeierstijl, 42x48mm en 43x68mm, en een bijpassende hanger, 34x70mm. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Drie bestekdelen met zilveren heft, bestaande uit een taartschep, 800/000, Frans, met zilveren schep versierd met fraai graveerwerk met cartouche en een getorste getrembleerde rand. Het gecontourneerd...
Zilveren tasbeugel, 835/000, met zilveren portemonneetje, 800/000. Tasbeugel met getrembleerde lijnen met een driehoekig patroon en een parelrand, voorzien van jasseronketting. En een zilveren portemo...
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Twee paar zilveren oorhangers, 835/000, brisures met 2 breidoppen en haken met spiraalvormige hangers. 6-7 cm. Totaal ca 12,6 gram. In goede staat
Zilveren armband gemaakt uit een bijbelslot, 835/000. met diverse figuren ca 36 gram. Lengte 18,5 cm met veiligheid. In goede staat
Lot zilver bestaande uit 2 sierkurken met zilveren dop, zeskantig model, één kurk is afgebroken, een asbak, zeskantig met floraal versierde rand en een zilveren schaaltje met een rand versierd met pal...
Klein kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000. Met 6 zilveren borrellepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, 9 cm. Als nieuw.
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland. Biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Lot met 2 zilveren zakhorloge en 3 zilveren horlogekettingen. Verschillende gehaltes. Eén horloge mist het glas. Totaal ca 125 gram.
Zilveren roomlepel, 835/000, Fries, met ronde bak, getorste steel met gegraveerde hanenkam heft. MT.: Y.Steemsma Bergum jl.:i:1918. ca. 18 gram. ca 12,5 cm In goede staat
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten paraplubak met getorste stijlen en lekbak. Circa: 1900. Afmeting: 63 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.
Twee oude beschilderde gietijzeren (Diecast) spaarpotten. Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...
Twee maal Oosters. 20e Eeuw. Eén teakhouten boeddha. Eén houtgestoken foudraal met olifanten en goudweegschaal. Afmeting: 16,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Lot met leuk divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Chinese houder, koffie-set, tempelbel, miniatuur doofpot, bonbonschaal etc... Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese pop. Gemaakt van Chinese geldstukken, hout, draad en goudpapier. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke schildpad pop. Nr.: 310/45. Duitsland, circa 1930 - 1940. Pop heeft pruik van echt haar en kleertjes. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén kleed in de kleuren: Bruin/geel/rood/creme. En één kleed in de kleuren: Rood/blauw/licht blauw/oker. Afmeting: 108 x 87 cm. en 108 x 66 cm. In redelijk/goede staat.