Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire, Barok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Hermes
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Groot beeld, Moeder en kind
Resultaat: 350 EUR

Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.

Bronzen kraanvogel
Resultaat: 350 EUR

Levensgrote bronzen kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jeanne D'Arc
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Verguld bronzen figuur
Resultaat: 350 EUR

Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds
Resultaat: 350 EUR

Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.

7x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chines/Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Barometer, 18e eeuw
Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke revolvers
Resultaat: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Geelgouden oorstekers diamant
Resultaat: 330 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Twee geelgouden ronde gladomzettingen bezet met een briljant geslepen diamant. 2x0,25 crt H-SI. ø 6 mm. In goede staat.

Anton Heyboer, Drie dames op terras
Resultaat: 330 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Amerikaans kompas
Resultaat: 330 EUR

Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.

3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900
Resultaat: 330 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Gouden naaldenkoker en vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden naaldenkoker en vingerhoed, 585/000,. Gecontourneerde naaldenkoker fraai bewerkt met graveerwerk en een vingerhoed met stergravure. Totaal ca 7,7 gram. In goede staat

Jeager LeCoultre dames horloge
Resultaat: 325 EUR

Jeager Lecoultre dames horloge, Quarts, ronde kast uit staal met goud, voorzien van een schakelband met bicolourschakels en een vlindersluiting. licht gele wijzerplaat met romeinse cijferaanduiding. ø...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 325 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant geslepen diamant gezet is, ca 0,18 crt. In de beide zijkan...

Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat

B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen
Resultaat: 325 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lucky strike
Resultaat: 325 EUR

Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar
Resultaat: 325 EUR

Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

H. Fleurbaaij, Rotterdam
Resultaat: 325 EUR

Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Resultaat: 325 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.

S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 325 EUR

S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Ivoren beeld, Handwerker
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Hanglamp met putti
Resultaat: 325 EUR

Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.

Vergulde Empire spiegel
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...

Natuurstenen beeld
Resultaat: 325 EUR

Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.

2x Kantonese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...

2x Chinese/Kantonese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 320 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...

Staande klok, Duits
Resultaat: 320 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.

Lot divers bloedkoraal
Resultaat: 310 EUR

Lot met divers bloedkoraal, met diverse colliers en losse stenen. Totaal ca 190 gram.

Fruitschaal op zilveren voet (groot)
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Grote ovale kristallen schaal met ruitslijpsel en geslepen nodus, geplaatst op een zilveren ronde voet met parelrand. 35x18x21cm. Minimale ...

Zilveren doosje met portret
Resultaat: 300 EUR

Zilveren doosje met porseleinen voorstelling. 800/000. Rechthoekig doosje op 4 klauwpootjes langs de randen versierd met krullen en floraal decor. Het scharnierende deksel is voorzien van porseleinen ...

Geelgouden oorstekers diamant
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, groot model, met diamant. Vallen om het oor, met in het midden een kruis met daarin in beide oorstekers 13 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0.38 crt. SI-W. ca 8,6...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met in het midden een opstaande zetting met een markies geslepen diamant, met aan weerskanten in een lagere zetkast 2 briljant geslepen diamantj...

Gouden Horloge ´Helvetia´.
Resultaat: 300 EUR

Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch

Baume Mercier horloge
Resultaat: 300 EUR

Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat

Zilveren 5-lichts kandelaar
Resultaat: 300 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat

Landkaart 1626.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Resultaat: 300 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje.
Resultaat: 300 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten
Resultaat: 300 EUR

Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

5 Russische emaille eieren in kistje
Resultaat: 300 EUR

Vijf oude Russische Fabergé-stijl cloisonne eieren. In antiek eikenhouten kistje. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Rolling Ball Clock
Resultaat: 300 EUR

Oude messing Rolling Ball Clock op houtgestoken console. Afmeting: 25 x 55 x 12 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, ca. 1920
Resultaat: 300 EUR

Antieke tafelklok voor de Chinese markt. Circa: 1920. Met centrale secondenwijzer en bovenliggend balans. Messing bewerkte wijzerplaat en achterplatine. Twee opvulgaten achter. Slagwerk op bel. Wijzer...

Schwarzwald secretaire
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel.
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Pronk kastje, ca. 1880.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...

Notenhouten buffet met opzet
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette Beatrix
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen die roept'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongentje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen theetrekpot, 18e eeuw.
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont beschilderde theetrekpot met bloemenmanden, goud en blad decor. Gevlochten handvat. Minimale chip tuit. Afmeting: 16 x 24 x 13,5 cm ø. In goede sta...

Chinees trekpotje 'Familie Rose', 18e - 19e eeuw.
Resultaat: 300 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met dieren en florale decors. Stukje van tuit af. In redelijk/goede staat.

Grote Meissen schaal
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 6 x 52 x 38,5 cm. In goede staat.

Chinees bord, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bord met boogschietende ruiters te paard. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Meissen schaal
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 61 x 30 cm. In goede staat.

Chinees sierbord, ca. 1900
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Fries zilveren oorijzer met stiften + 2 mutsspelden
Resultaat: 290 EUR

Fries zilveren oorijzer met stiften en 2 mutsspelden met git. . MT.: P.Lammerts, Drachten jl.: Y:1858. In goede staat

Zilveren inktpot
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren inktpot, 84 zolotniks, 875/000, ovaal model met 2 jagers en 2 opgelegde herten. geplaatst op 4 pootjes met bollen. het scharnierende deksel is voorzien van een gewei. Assayer O.C. M...

Collier van jade en parels
Resultaat: 280 EUR

Collier van parels en jade met hanger met diamanten. Collier met fraaie hanger, goud op zilver, bezet met ca 300 diamanten, met daaronder kwastjes uit jade en parel. Lengte 65 cm

Gouden munt met hanger
Resultaat: 280 EUR

Gouden hanger, 585/000, met gouden fl10,- munt. Uitgewerkte geelgouden hanger gemaakt uit getorst draad bezet met een gouden tientje, 1875, Koning Willem de Derde. Totaal ca 12,8 gr. ø 40 mm.

Ovaal zilveren dienblad
Resultaat: 280 EUR

Ovaal zilveren dienblad, 800/000, met rand met cannelures. MT.: W.Lameyer & son. 30x24cm, ca 453 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, Fries, ovaal model met drijfwerk met voluten, cartouchen en krullen. Geplaatst op ovale voet. Voorzien van uitgewerkte grepen met putti's met bloemenmanden. 24x11x7cm....

Anton Heyboer, Kip
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 280 EUR

Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie Biedermeier secretaire
Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees Imari bord, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...

Set gouden carneoolsieraden
Resultaat: 275 EUR

Set sieraden, GG 585/000, met Carneool. Grote ring met in het midden grote ovaal gefacetteerde carneool, 14x18 mm, bewerkt met geschulpte rand ø 57 , exact bijpassende hanger met carneool aan gourmetc...

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 275 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr

5-Streng zilveren jasseron halssnoer
Resultaat: 275 EUR

Collier van 5 strengen jasseronketing, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met filigrain, knopjes en apliquen. lengte 39 cm. ca 62 gram. In goede staat

Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels)
Resultaat: 275 EUR

Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat

J. Suchez, Oosterse vrouw
Resultaat: 275 EUR

Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag
Resultaat: 275 EUR

Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 275 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.

Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese ivoren Geisha met waaier. Hand en voet gelijmd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Groot lot munten
Resultaat: 275 EUR

33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.

Duitse staande klok, ca. 1920.
Resultaat: 275 EUR

Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.

Tabouret verguld bankje, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bijzettafel, Notenhout
Resultaat: 275 EUR

Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Notenhouten pronkkastje.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.

Bronzen Art Nouveau figuur
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Steigerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans Imari etc.
Resultaat: 275 EUR

Lot divers 18e - 19e eeuws Chinees/Japans Imari porseleinen kop + schotels. Bestaande uit: Negentien schotels en zestien kopjes. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.