Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dienblad met oren 68
Zilveren dienblad met oren
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren tabakspot, 1852 61
Zilveren tabakspot, 1852
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Collier gitten 955
Collier gitten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Karaf 5616
3x Karaf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kunstobject Leerdam. 5609
Kunstobject Leerdam.

Resultaat:

30 EUR

Zilveren muntdoosje met 4 zilveren stuivers 948
Zilveren muntdoosje met 4 zilveren stuivers
Startprijs 150 EUR
Zeldzaam zilveren kruis Rusland 268
Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Twee antieke wandklokken 3585
Twee antieke wandklokken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Napels porseleingroep. 6627
Napels porseleingroep.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Granaatcollier met gouden streekslot 261
Granaatcollier met gouden streekslot

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Kleine antieke regulateur, circa 1890. 3578
Kleine antieke regulateur, circa 1890.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren theedoos 25
Zilveren theedoos

Resultaat:

250 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels 2141
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR
3 Delen divers 2134
3 Delen divers
Startprijs 25 EUR
Witgouden oorstekers met briljanten. 254
Witgouden oorstekers met briljanten.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3571
Engelse staande klok, 18e eeuw.

Resultaat:

80 EUR

Zilveren Godslamp. 18
Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR
Gouden slavenband 11
Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat:

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

Resultaat:

150 EUR