Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Klepkan, 19e eeuw 6564
Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Verkocht
10x Kleine karaffen + stop 5562
10x Kleine karaffen + stop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1397
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)

Resultaat:

50 EUR

Fürstenberg tablet 6581
Fürstenberg tablet
Startprijs 100 EUR
Fürstenberg figuur. 6598
Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Icoon, 19e eeuw. 1414
Icoon, 19e eeuw.

Resultaat:

150 EUR

Reservisten bierkruik 6615
Reservisten bierkruik
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1431
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.

Resultaat:

50 EUR

Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren 1448
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

Resultaat:

100 EUR

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1495
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Grote Duitse maritieme boeilamp 2028
Grote Duitse maritieme boeilamp

Resultaat:

200 EUR

Champagnekoeler, 19e eeuw 2045
Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Antieke messing kaarskandelaren 2079
6x Antieke messing kaarskandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels kistje, 19e eeuw 2096
Engels kistje, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2113
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Resultaat:

90 EUR