Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915 3625
Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915
Startprijs 20 EUR
Regulateur, eiken. 3570
Regulateur, eiken.
Startprijs 30 EUR
Houten uurwerk. 3640
Houten uurwerk.
Startprijs 30 EUR
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3601
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 35 EUR
Eigenbouw wandklok met putti. 3580
Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 50 EUR
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3592
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR
Wekkerklok, Jugendstil 3636
Wekkerklok, Jugendstil
Startprijs 50 EUR
Schwarzwald porseleinen klokje 3661
Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR
Duitse schoolklok. 3663
Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3582
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)
Startprijs 60 EUR
Antiek bisquit wekker-klokje, ca. 1915 3624
Antiek bisquit wekker-klokje, ca. 1915
Startprijs 60 EUR
Balloon tafelklok, ca. 1900 3639
Balloon tafelklok, ca. 1900
Startprijs 65 EUR
Notenhouten Duitse regulateur 3597
Notenhouten Duitse regulateur
Startprijs 70 EUR
Engels tafelklokje, ca, 1930 3658
Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR
Engelse scheepsklok  (messing) 3543
Engelse scheepsklok (messing)
Startprijs 80 EUR
Amsterdamse schoolklok, ca. 1925. 3562
Amsterdamse schoolklok, ca. 1925.
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw. 3581
Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Antieke reiswekker 3588
Antieke reiswekker
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse marmeren pendule 3591
Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 80 EUR
Franse Art Nouveau klokkast. 3600
Franse Art Nouveau klokkast.
Startprijs 80 EUR
Art Deco glazen wekker, ca. 1930 3633
Art Deco glazen wekker, ca. 1930
Startprijs 80 EUR
Pubklok met inlegwerk 3659
Pubklok met inlegwerk
Startprijs 80 EUR
Duitse Schwarzwald klokken verkoper 3632
Duitse Schwarzwald klokken verkoper
Startprijs 90 EUR
Franse bureauklok, 19e eeuw 3641
Franse bureauklok, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Schilderijklok, 19e eeuw. 3527
Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Comtoise met harpslinger, 19e eeuw 3533
Comtoise met harpslinger, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Houten cartel wandklok, Circa: 1920. 3569
Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw. 3576
Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
3 Antieke klokken 3611
3 Antieke klokken
Startprijs 100 EUR
Franse pendule onder stolp, 19e eeuw 3612
Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Grunder vrijslinger 3703
Grunder vrijslinger
Startprijs 100 EUR
Mini regulateur, ca. 1880 3630
Mini regulateur, ca. 1880
Startprijs 120 EUR
Eiken staande Duitse klok 3704
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 125 EUR
Franse Japy Freres pendule 3557
Franse Japy Freres pendule
Startprijs 150 EUR
4x Diverse antieke klokken 3575
4x Diverse antieke klokken
Startprijs 150 EUR
4 Antieke Friese klok wijzerplaten 3610
4 Antieke Friese klok wijzerplaten
Startprijs 150 EUR
Staande klok (2 gewichten) 3677
Staande klok (2 gewichten)
Startprijs 150 EUR
Zuid Duitse portaalklok. 3699
Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 175 EUR
Duitse regulateur, ca. 1870 3563
Duitse regulateur, ca. 1870
Startprijs 180 EUR
Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk' 3541
Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3544
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3550
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, circa 1800. 3574
Friese staartklok, circa 1800.
Startprijs 200 EUR
Tafelpendule, Jugendstil 3635
Tafelpendule, Jugendstil
Startprijs 200 EUR
Zakhorloge, erotisch. 3670
Zakhorloge, erotisch.
Startprijs 200 EUR
Klok, Art Deco 3680
Klok, Art Deco
Startprijs 200 EUR
Frans pendule stel, ca. 1870 3647
Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR
Kolompendule onder stolp. 3698
Kolompendule onder stolp.
Startprijs 210 EUR