Prachtige vuurvergulde bronzen empire lectura pendule in goede complete originele staat. Deukje in zijkant klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Afmeting: 43 x 28 ...
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen, deels vergulde vaaspendule met kobaltblauwe porseleinen vaas met vergulde putti's. Circa: 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met emaille cartouches, en halfuur...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia en plated gegraveerde wijzerplaat met seconden aanduiding met scheepsmechaniek. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Afmeting: 253 cm. In goede staa...
Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende overgeschilderde klokkast + berthoud-slinger. Huwelijk uurwerk + klokk...
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H. 220 cm. In redelijke staat.
Grote vroeg 19e eeuwse empire lectura pendule. Deels gebruneerd, deels verguld. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Ongereinigd. Afmeting: 59 x 11 x 33 cm. I...
Antieke Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen. Circa: 1800. Twee bloemen weg. Mooie vergulding, marmer goed. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwt...
Duitse Urgos metalen staande klok met skelet uurwerk, klangpijpen (5x), kwartier-slag Westminster. Wit metaal + chrome. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 26 x 41 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde bronzen empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1830. Pendule heeft mooie vergulding. Afmeting: 65 x 49 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule met prachtige vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 33 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met bronzen dames en vergulde houten console. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1860. Afmeting: 46 x 53 x 15 cm. In goede ...
Grote 18e eeuwse zwarte boulle console wandklok met vergulde bronzen ornamenten. Gesigneerd in achterste platine. Jacques Michel A. Paris. Aangepast naar veerslinger. Geeboniseerd. Ongerestaureerd. A...
Zeldzame 18e eeuws Amsterdamse mahoniehouten kortstaartklok. 'P. Morijn', Pieter Morijn. Circa: 1742, Oude Leliestraat Amsterdam. Klok heeft 1-wijzerig uurwerk, ankergang + wekker en slagwerk met twee...
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Rijke antieke Franse of Duitse notenhouten met brons tafelklok. Klok heeft messing wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 45 x 27 x 22 cm. In g...
19e Eeuwse Franse staande klok met uurwerk van Paul Garnier, Paris. Precisie regulateur met schaargang. Afmeting: 212 x 45 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok met Engels uurwerk met halfuur-slag op bel. John Smith, Chester. Afmeting: 200 x 54 x 25 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Vuurvergulde, deels gebruneerde Franse Louis Seize pendule in ongerestaureede staat. Circa: 1780. Uurwerk afgevlakt, wijzerplaat beschadigd, uurwerk vervuild, geen slinger. Afmeting: 45 x 22 x 13 cm. ...
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Prachtig 19e eeuws verguld bronzen Frans pendule stel. Met coupes, facet geslepen glas, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, knikslinger. Napoleon III. Gesigneerd Paris. Afmeting: 24,5 - 36 cm. In zeer go...
19e Eeuwse Franse boulle rode schilpad console wandklok met vergulde bronzen versieringen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Paar messing platte lijsten zijkant weg. Verder in...
Antieke schilderijklok met speelwerk. Circa: 1900, Frankrijk. Antiek uurwerk in kerk. Speelwerk origineel en afroepbaar aan trekkoord. Nachtelijke voorstelling met parelmoer, iets beschadigd, belijmd,...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met 18e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Gesigneerd 'Thomas Cox Thornbury'. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
19e Eeuws groot Frans boulle uurwerk met veerslinger, verguld en met blauwe cartouches. Circa: 1850. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louise Seize pendule, marmer. Circa: 1800. Beschadigd + pootjes missen. Uurwerk functioneerd. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Beker a Paris. Afmeting: ...
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Oude messing Rolling Ball Clock op houtgestoken console. Afmeting: 25 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Notenhouten staande vrijslinger met snijwerk. 20e Eeuw. Klok heeft houten wijzerplaat met messing cijfers, slinger + gewichten beslagen met messing. Afmeting: 221 cm. In redelijk/goede staat.
Unieke Hollandse staande klok. Eigenbouw met gecompliceerd uurwerk. Dag, datum, maand, maanstand etc. Halfuur-slag. Aangepast comtoise uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule met wolf, snaarinstrument en gebruneerd bronzen huisje. Circa: 1800. Mooie vergulde wijzerplaat (beschadigd). Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag ...
18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met drie figuren en zeemonster. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (wijzerplaat gecraqueleerd). Met reserve w...
Grote antieke Duitse notenhouten kalenderklok. Uurwerk loopt. Kalenderbanden heel. Circa: 1880. Waarschijnlijk Gebrüder Wilde. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke Duitse koekoeksklok, Schwarzwald, met geeboniseerde klokkast. Groot houten uurwerk met snek. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede werkende staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met vijf-armige kaarskandelaren. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén kandelaar iets verbogen en schroefdraad lam. Circa: 1880. Afmeting: 56 ...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Mooie antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag. Circa: 1880. Historisme. Achtdaags Frans uurwerk, met veerslinger en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 49 x 29 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albast pendule met liggende Arabier en rosetten. Albast minimale chips rosetten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Wijzerplaat overgeschilderd. Afmeting: 46 x 24 x 14 cm. In...
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten pendule met albast wijzerplaat en vergulde ornamenten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: 29 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...
Grote 19e eeuwse Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Course Ronaine. Circa: 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Amsterdamse school-stijl eikenhouten pendule met wortelnoten wijzerplaat. Circa: 1930. Afmeting: 31 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Verkocht door W. Gemmeker, Amsterdam. Circa: 1880. Afmeting: 43 x 45 x 14 cm. In goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse Louis Seize Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eerste helft 19e eeuw. Marmer heel, uurwerk mogelijk niet origineel. Uurwerk functioneerd goed, gav...
Voor-oorlogse Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Mechanisch. Made by F.W. Elliott Ltd. Croydon. Afmeting: 8 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met kustplaats en florale goud beschildering. Circa: 1800. Mooie kwaliteit. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vier maal diverse antieke klokken, marmer/metaal + eikenhout. Circa: 1900 - 1930. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Duitse antieke Louise Philippe notenhouten regulateur met origineel F.M.S. uurwerk. Circa: 1880. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse pendule in Empire-stijl. Vrouw met harp. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 57 x 34 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Franse tafelklok met chinoiserie beschildering. Circa: 1880. Origineel stil achtdaags-uurwerk met bovenliggende zwevende balans. Uurwerk dient gereinigd. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 9 cm. In redel...
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten 19e eeuwse staande klok met speelwerk (grote rol). 'Jan Vollert Colberg'. 10 melodieën. Speelwerk speelt op elk vol uur. Klok heeft dag en seconden aanduiding. Bel mist, één...
Grote Duitse notenhouten regulateur. Circa: 1890. Weekloper uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt W.A.M.D. Afmeting: 126 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...