Twee antieke kristallen dekselcoupes. Ruit geslepen. Circa: 1880. Eén beschadiging omranding. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal vrijmetselaar, 19e eeuw. Eén schort, leder + linnen, Sattorini + Sons Ltd. 19e Eeuw. Eén bekerglas met vrijmetselaar symbolen en monogram, 19e eeuw. Afmeting: 16 x 11 cm ø. en 44 x 38 cm. In...
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen bonbonnieres, amandel geslepen. Circa: 1870. Chips. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijke staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse amandel geslepen Biedermeier kristallen gember dekselcoupe. Chips. Afmeting: 42 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Sierlijke karaffen met floraal slijpwerk op ronde zilveren voet met parelrand en een opengewerkte zilveren rand met graveerwerk voorzien van ketting. ø14x...
Antieke cassis-kleurige Jugendstil vaas met florale decors. Ongesigneerd. Circa: 1915. Minimale chips bovenrand. Afmeting: 14 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht, op drie poten. 21 Eeuw. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Vier-delige Copier Leerdam Art Deco glazen waterset. Eerste helft 20e eeuw. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 10 - 23 cm ø. In goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes-delige glazen Hollandse likeurset met zwart persglazen tablet en Gero tin houders. Circa: 1920. Afmeting: 11,5 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Twee maal met goud decor. Twee maal facet geslepen. Twee maal divers. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek kristal. Eén maal beschuitbus + onderschaal, waaierkristal. Eén maal dekselpot + onderschaal, Biedermeier. Eén maal ovale schaal, waaierkristal. Eén maal ovale schaal, Biedermeier. En...
Twee maal glaswerk. Eén parfumflacon, beschadigd. Eén beschilderde mondgeblazen stopfles. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke glazen karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kristal, chips. Eén maal mondgeblazen glas, goed. Afmeting: 36 -39 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.
Drie maal K P C de Bazel glas. Circa: 1940. Twee maal zwart glazen onderzetters. Eén maal bruin glazen schaal, één chip. Afmeting: 8,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met landschappen en dennentakken decors. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 9 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws kristalglazen bokaalglas met florale restvergulding. Chip onderkant. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
R. Lalique gesigneerde glazen schaal met valken decor. In mat en transparant glas. 20e eeuw. In goede staat.
Antieke Boheems glazen geetste likeurset. Bestaande uit: Tablet, karaf, drie glaasjes (origineel), drie glaasjes (andere vorm). Minimale chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude kristal-glazen karaf. Transparant, wijnrood met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse amandel geslepen kristallen stop-karaffen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Acht oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Eén maal set van drie goud/blauw. Rest divers, onder andere met goud decor. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Uniek antiek geslepen kristallen gelegenheidsglas op ronde voet, kelk voorzien van geslepen initialen BD 2 Februari 1876 - 2 Augustus 1888 en geslepen ingrediënten. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afm...
Twee oude Murano blauw/groene glazen vazen. Ontwerp Flaviopoli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 21 cm. In goede staat.
Twee vazen van A.D. Copier, Leerdam. Glazen bolvazen met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1935. Eén beschadigd. Afmeting: 8,5 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Maastricht Cristal Unie. Moderne glazen vaas. Ontwerp Max Verboeket. Kleine chip. Afmeting: 22 x 24 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Zes geslepen kristallen wijnglazen met fraaie gegraveerde kelken, stam met knoop en op 835/000 zilveren voet met parelrand. Afmeting: Vijf maal 12 cm. en één maal 15 cm. Herkomst Bisschopshuis Haarlem...
Geslepen kristallen bokaal met fraai gematteerd floraal slijpsel op zilveren voet, 835/000, met graveerwerk. MT.: A.H. Ankum, Zaandam/Amsterdam. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Circa: 1870. Afmeting: ...
Oude Franse persglazen schaal met libelles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Leerdam Luciene Bloch. Gesatineerd persglazen eendje. Circa: 1929. Afmeting: 6 x 6,5 x 4 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren kraag, 925/000. karaf met bolle buik versierd met geschulpt slijpsel.ø15x30cm. In uitstekende staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse handbeschilderde mondgeblazen glazen. Uberfang glazen. Emaille beschilderd. Diverse bloemsoorten, onder andere edelweiss. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Vijf grote moderne glasfusing mondgeblazen vazen. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote kristalglazen gematteerde schaal met florale decor. Circa: 1930. Afmeting: 8 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke zeven-delige Duitse mondgeblazen groen-glazen wijnset met florale beschildering. Bestaande uit: Karaf + zes roemers. Trink was klar ist, sprich was wat ist (op deksel). Afmeting: 16 - 36 cm. I...
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier groen-glazen A.D.Copier vazen. Circa: 1945 - 1948 Leerdam. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Leerdam Oranje vaasje (Ariane vaasje). Art Deco vormgeving. 2007 Floris Meijdam. Genummerd. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Twee kristallen odeurkaraffen net zilveren montuur. Karafje met 8 vlaks en 2 ringen met diamantslijpsel voorzien van zilveren montuur, 925/000, en piekstop, Birmingham, 1925, en een taps toelopend ode...
Fraaie en gave geslepen kristallen gembercoupe op zes-kantige voet met ingeslepen ster op de onderkant. Afmeting: H 32 cm. ø 13 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...
Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat
Antiek geslepen kristallen glas op voet. Kelk is voorzien van florale gravure en tekst 'Souvenir La Haye 25-5-1888'. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afmeting: H 14,5 cm. ø 8,5 cm.
Kristallen tassa met diverse slijpsels op stam met zilveren voet, 835/000. ø22x17cm. MT.: W.Burger & zonen, Haarlem, ca 1960 In goede staat
Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkat voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar ...
Geslepen kristallen oorkarafje voorzien van geslepen ster op de bodem compleet met stop en zilveren montuur, 925/000. Importeursteken: Van Kempen en Begeer, Zeist ca. 1970. Ca. 13 cm hoog. In goede st...
Geslepen kristallen odeurkarafje met divers geslepen afbeeldingen o.a. bomen met vliegende eend en rennend hert, voorzien van zilveren montuur en dop.13xø6,5cm. In goede staat
Geslepen kristallen zout- en peperstrooiers met ruitslijpsels en zilveren montuur en dop, 835/000. Afmeting: H 4,5 cm. In goede staat.
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.
Vier moderne mondgeblazen kunstglazen glasfusing vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Kristallen suikercoupe op zilveren voet, 835/000. Fraai geslepen suikercoupe met omgeslagen rand, met geschulpte geslepen rand, geplaatst op een gladde ronde voet met filetrand. MT.: C.J.Stok, Amsterd...
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.
Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Pelikaan (171899), 1x Staande kitten (7634), 1x Poesje mini (010011), 1x Egel (013989), 1x eekhoorn (011871) en 1x eendenkuiken (010007). Allen met originele dozen en i...
Swaroski kavel met 3 grote tulpen en 9 kleine tulpen in de kleuren rood-geel-blauw. Tevens een bloem met groen kern. Allen in goede staat en inclusief originele dozen (bloem niet in originele doos).
Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Uitgebreide Duitse blauwe kristalglazen set. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén karaf + 32 glazen. Eén glas voet los erbij, kapot. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Jugendstil-stijl mondgeblazen glazen vazen in de kleur blauw-groen. Gesigneerd Lawrence 1988. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In goede staat.