35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Lectura pendule 3500
Lectura pendule
Startprijs 3.000 EUR
Boog pendule 3501
Boog pendule
Startprijs 2.250 EUR
Franse vaaspendule, 19e eeuw 3502
Franse vaaspendule, 19e eeuw
Startprijs 2.100 EUR
Engelse staande klok 3503
Engelse staande klok
Startprijs 1.500 EUR
Louis Seize Pendule 3504
Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR
Franse staande precisie regulateur 3505
Franse staande precisie regulateur

1.000 EUR

Staande Franse precisie regulateur 3506
Staande Franse precisie regulateur

650 EUR

Lectura pendule, Circa 1820 3507
Lectura pendule, Circa 1820
Startprijs 1.650 EUR
Antieke Carrara marmeren pendule 3508
Antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR
Duitse Urgos staande klok 3509
Duitse Urgos staande klok
Startprijs 1.600 EUR
Grote empire pendule 3510
Grote empire pendule
Startprijs 2.950 EUR
Empire pendule, 19e eeuw 3511
Empire pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.650 EUR
Vergulde Franse pendule 3512
Vergulde Franse pendule
Startprijs 1.650 EUR
Boulle klok, 18e eeuw 3513
Boulle klok, 18e eeuw

2.950 EUR

Amsterdamse hangklok. 3514
Amsterdamse hangklok.

1.750 EUR

Antieke Friese staartklok 3515
Antieke Friese staartklok

400 EUR

Antieke tafelklok, ca. 1890 3516
Antieke tafelklok, ca. 1890

475 EUR

Franse staande klok, 19e eeuw 3517
Franse staande klok, 19e eeuw

500 EUR

Staande klok, 19e eeuw 3518
Staande klok, 19e eeuw

500 EUR

Vuurvergulde pendule 3519
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR
Franse vuurvergulde pendule, ca. 1780 3520
Franse vuurvergulde pendule, ca. 1780

600 EUR

Franse Lyra pendule 3521
Franse Lyra pendule
Startprijs 650 EUR
Frans pendule stel, 19e eeuw 3522
Frans pendule stel, 19e eeuw
Startprijs 1.600 EUR
Franse boulle klok met console 3523
Franse boulle klok met console
Startprijs 950 EUR
Schilderij klok 3524
Schilderij klok

120 EUR

Engelse pubklok 3525
Engelse pubklok

150 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok 3526
Engelse mahoniehouten staande klok
Startprijs 400 EUR
Schilderijklok, 19e eeuw. 3527
Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Frans klokkenstel 3528
Frans klokkenstel

250 EUR

Engelse horizontaalklok  3529
Engelse horizontaalklok

350 EUR

Frans boulle uurwerk, 19e eeuw 3530
Frans boulle uurwerk, 19e eeuw

400 EUR

Louis Seize pendule, ca. 1800 3531
Louis Seize pendule, ca. 1800
Startprijs 800 EUR
Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

260 EUR

Comtoise met harpslinger, 19e eeuw 3533
Comtoise met harpslinger, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Rolling Ball Clock 3534
Rolling Ball Clock

300 EUR

Boulle pendule, Louis Philippe 3535
Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR
Staande vrijslinger, Notenhout 3536
Staande vrijslinger, Notenhout
Startprijs 600 EUR
Hollandse staande klok 3537
Hollandse staande klok
Startprijs 500 EUR
Pendule met hond. 3538
Pendule met hond.
Startprijs 1.500 EUR
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3539
Engelse staande klok, 18e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Engelse staande klok 3540
Engelse staande klok

120 EUR

Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk' 3541
Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'
Startprijs 200 EUR
Kalender klok, ca. 1880 3542
Kalender klok, ca. 1880

1.100 EUR

Engelse scheepsklok  (messing) 3543
Engelse scheepsklok (messing)
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3544
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Franse portaal klok, ca. 1880 3545
Franse portaal klok, ca. 1880

160 EUR

Koekoeksklok met snek 3546
Koekoeksklok met snek
Startprijs 1.000 EUR
Zeldzame antieke Friese staartklok 3547
Zeldzame antieke Friese staartklok

200 EUR

Klokkenstel 3548
Klokkenstel

200 EUR

Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

130 EUR

Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3550
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 200 EUR
Tafelklok met brons 3551
Tafelklok met brons
Startprijs 250 EUR
Antieke tafelklok, ca. 1920 3552
Antieke tafelklok, ca. 1920

300 EUR

Albast pendule, 19e eeuw. 3553
Albast pendule, 19e eeuw.

90 EUR

Franse pendule, Circa 1880. 3554
Franse pendule, Circa 1880.

145 EUR

Engelse lantaarnklok (messing) 3555
Engelse lantaarnklok (messing)

80 EUR

Tafelklokje, wortelnoten. 3556
Tafelklokje, wortelnoten.

75 EUR

Franse Japy Freres pendule 3557
Franse Japy Freres pendule
Startprijs 150 EUR
Franse vuurvergulde pendule. 3558
Franse vuurvergulde pendule.
Startprijs 1.100 EUR
Grote Franse pendule met strijdwagen 3559
Grote Franse pendule met strijdwagen

500 EUR

Eikenhouten Schippertjes-klok 3560
Eikenhouten Schippertjes-klok

100 EUR

Antieke Weense Josephien pendule 3561
Antieke Weense Josephien pendule

50 EUR

Amsterdamse schoolklok, ca. 1925. 3562
Amsterdamse schoolklok, ca. 1925.
Startprijs 80 EUR
Duitse regulateur, ca. 1870 3563
Duitse regulateur, ca. 1870
Startprijs 180 EUR
Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra 3564
Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra

1.000 EUR

Antieke scheepsklok (?), 19e eeuw. 3565
Antieke scheepsklok (?), 19e eeuw.

110 EUR

Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

275 EUR

Franse kalenderklok, ca. 1900 3567
Franse kalenderklok, ca. 1900

150 EUR

Franse wandklok, 19e eeuw. 3568
Franse wandklok, 19e eeuw.

70 EUR

Houten cartel wandklok, Circa: 1920. 3569
Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startprijs 100 EUR
Regulateur, eiken. 3570
Regulateur, eiken.
Startprijs 30 EUR
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3571

80 EUR

Antieke Empire pendule 3572
Antieke Empire pendule
Startprijs 350 EUR
Voor-oorlogse Engelse scheepsklok 3573
Voor-oorlogse Engelse scheepsklok

90 EUR

Friese staartklok, circa 1800. 3574
Friese staartklok, circa 1800.
Startprijs 200 EUR
4x Diverse antieke klokken 3575
4x Diverse antieke klokken
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw. 3576
Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Grote schoolklok, 19e eeuw. 3577
Grote schoolklok, 19e eeuw.

60 EUR

Kleine antieke regulateur, circa 1890. 3578
Kleine antieke regulateur, circa 1890.

50 EUR

Duitse regulateur, Louis Philippe. 3579
Duitse regulateur, Louis Philippe.

95 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. 3580
Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 50 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw. 3581
Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3582
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)
Startprijs 60 EUR
Schilderijklok (Jachtmotief) 3583
Schilderijklok (Jachtmotief)

80 EUR

Antieke Franse pendule, 19e eeuw 3584
Antieke Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Twee antieke wandklokken 3585
Twee antieke wandklokken

60 EUR

2 Antieke Franse klokken 3586
2 Antieke Franse klokken

80 EUR

Antieke Franse tafelklok. 3587
Antieke Franse tafelklok.

70 EUR

Antieke reiswekker 3588
Antieke reiswekker
Startprijs 80 EUR
Staande klok met carillion, Colberg 3589
Staande klok met carillion, Colberg

1.000 EUR

Duitse regulateur, circa 1890. 3590
Duitse regulateur, circa 1890.

100 EUR

Antieke Franse marmeren pendule 3591
Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 80 EUR
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3592
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR
2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw. 3593
2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw.

140 EUR

Engelse staande klok 3594
Engelse staande klok

380 EUR

Westminster staande klok 3595
Westminster staande klok

100 EUR