Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Lot diverse oude blikken speelgoed auto's. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Japan etc. Met en zonder originele doos. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.