Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Franse kandelaar, 19e eeuw 2077
2x Franse kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Weegschaal + 2 schalen. 2296
Weegschaal + 2 schalen.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen 2050
Likeurkelder met glazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Wortelnoten likeurkelder 2040
Wortelnoten likeurkelder

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Ingelegde knipmuts met broche 2212
Ingelegde knipmuts met broche

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen 2049
Likeurkelder met glazen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
4 Delen koper. 2537
4 Delen koper.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tinnen schotel, Gemerkt 2484
Tinnen schotel, Gemerkt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Brievenbus 2482
Brievenbus

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x 19e Eeuws messing 2305
3x 19e Eeuws messing

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antieke kledingstandaard 2293
2x Antieke kledingstandaard

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen 2291
6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Diverse Japanse snuffbottles 2261
9x Diverse Japanse snuffbottles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Busch microscoop 2234
Antieke Duitse Busch microscoop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Duitse viool 2201
Antiek Duitse viool

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Koperen/messing seinlampen 2127
3x Koperen/messing seinlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen tafelstukje 2055
Glazen tafelstukje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Houten vaten. 2532
4x Houten vaten.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan. 2523
2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Delen tin. 2522
3 Delen tin.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Houtsnijwerk 2512
3x Houtsnijwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos div., goud verguld. 2511
Doos div., goud verguld.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kazuifel 2510
Kazuifel

Resultaat:

65 EUR