Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees lakwerk toiletkastje.  4270
Chinees lakwerk toiletkastje.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw 4182
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kamerscherm, Gobelin. 4235
Kamerscherm, Gobelin.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Notenhouten breistoel 4213
Notenhouten breistoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Engelse klaptafel, 19e eeuw 4087
Engelse klaptafel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafel met tegels 4261
Tafel met tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910. 4177
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vergulde Empire spiegel 4172
Vergulde Empire spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse beschilderde kist 4166
Antieke Oosterse beschilderde kist

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen 4149
2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Gestoffeerde Franse stoel 4137
Gestoffeerde Franse stoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grenen kabinet, 18e eeuw 4074
Grenen kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lederen fauteuil (lichtbruin) 4059
Lederen fauteuil (lichtbruin)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bruin lederen fauteuil 4058
Bruin lederen fauteuil

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hollands kabinet, 18e eeuw 4044
Hollands kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw. 4035
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie wandtafel 4267
Mahonie wandtafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Biedermeier spiegel 4264
Biedermeier spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tegeltafel (Bretons ?) 4263
Tegeltafel (Bretons ?)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote lederen stoel 4262
Grote lederen stoel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Naaitafel, Louis Philippe. 4257
Naaitafel, Louis Philippe.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6 Antieke stoelen 4254
6 Antieke stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie Biedermeier secretaire 4248
Mahonie Biedermeier secretaire

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Mahonie plantentafel 4241
Mahonie plantentafel

Resultaat:

200 EUR