35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Engelse bijzettafel met intarsia. 4210
Engelse bijzettafel met intarsia.
Startprijs 100 EUR
Oorfauteuil 1820 4255
Oorfauteuil 1820
Startprijs 100 EUR
Antieke spiegel, 19e eeuw 4232
Antieke spiegel, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Mahoniehouten klaptafeltje 4168
Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR
Linnenpers, 18e eeuw. 4169
Linnenpers, 18e eeuw.
Startprijs 125 EUR
Pronk tafeltje met lade. 4198
Pronk tafeltje met lade.
Startprijs 125 EUR
Speeltafel, wortelnoten. 4119
Speeltafel, wortelnoten.
Startprijs 130 EUR
Engelse penantkast, 19e eeuw 4078
Engelse penantkast, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4127
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antieke boekenkast, ca. 1915 4144
Antieke boekenkast, ca. 1915
Startprijs 150 EUR
Hollandse eethoek, Willem III 4151
Hollandse eethoek, Willem III
Startprijs 150 EUR
Nachtkastje 4159
Nachtkastje
Startprijs 150 EUR
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw. 4170
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Gestoffeerde stoel, Renaissance-stijl. 4242
Gestoffeerde stoel, Renaissance-stijl.
Startprijs 150 EUR
Ovaal ingelegd tafeltje 4194
Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 180 EUR
Speeltafel, mahonie 4102
Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast 4045
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast
Startprijs 200 EUR
Mahoniehouten meidenkast 4069
Mahoniehouten meidenkast
Startprijs 200 EUR
Mahoniehouten penantkast, circa 1860. 4076
Mahoniehouten penantkast, circa 1860.
Startprijs 200 EUR
Duitse wortelnoten naaitafel 4082
Duitse wortelnoten naaitafel
Startprijs 200 EUR
Schrijftafel met marmeren blad 4143
Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Naaitafel met lyra, 19e eeuw 4146
Naaitafel met lyra, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Kersen commode 4148
Kersen commode
Startprijs 200 EUR
Penantkast 4154
Penantkast
Startprijs 200 EUR