Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi sierschotel met figuren in tuin decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 37,3 ø cm. In goede staat.