Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Antieke Chinese vazen 6097
2 Antieke Chinese vazen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Antieke Chinese vazen 6098
2 Antieke Chinese vazen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese parfum flacon, 18e eeuw 6099
Chinese parfum flacon, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee delen Duits porselein 6101
Twee delen Duits porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot ' Herend' porselein 6102
Lot ' Herend' porselein

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Porseleinen tafellamp met beelden 6103
Porseleinen tafellamp met beelden

Resultaat:

235 EUR

2x Franse Sevres dozen, circa 1900 6104
2x Franse Sevres dozen, circa 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Porseleinen snuiffles 6105
Porseleinen snuiffles

Resultaat:

100 EUR

Karlsruhe plaquette 6106
Karlsruhe plaquette
Startprijs 280 EUR
5x Porseleinen borden 6107
5x Porseleinen borden
Startprijs 150 EUR
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw 6108
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Sitzendorf beelden 6109
2x Sitzendorf beelden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Majolica bloempotten 6110
2x Majolica bloempotten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stadt Meissen schaal, (Zwiebelmuster) 6111
Stadt Meissen schaal, (Zwiebelmuster)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antieke Jugendstil keramieken vazen 6112
2x Antieke Jugendstil keramieken vazen

Resultaat:

30 EUR

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad 6113
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Startprijs 40 EUR
2x Rosenthal vazen 6114
2x Rosenthal vazen
Startprijs 70 EUR
Engelse keramieken Jugendstil vaas met messing overlay 6115
Engelse keramieken Jugendstil vaas met messing overlay
Startprijs 95 EUR
10x Porseleinen flessen-stoppen 6116
10x Porseleinen flessen-stoppen
Startprijs 90 EUR
Klein Chinees Yixing trekpotje 6117
Klein Chinees Yixing trekpotje
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Gemberpot met krijgers 6118
Gemberpot met krijgers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel, ø 28 cm. 6119
Grote Chinese schotel, ø 28 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Chinese kopjes, 18e eeuw 6120
4x Chinese kopjes, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6121
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Chinees bord 6122
3x Chinees bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Blakertje met zilver 6123
Blakertje met zilver

Resultaat:

135 EUR

Chinees jade beeld, 19e eeuw. 6124
Chinees jade beeld, 19e eeuw.
Startprijs 325 EUR
Chinees jade beeld, 19 eeuw. 6125
Chinees jade beeld, 19 eeuw.
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Delftse schotel, 18e eeuw 6126
Delftse schotel, 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6128
Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw 6129
Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6130
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
3x Delftse Fayense, 18e eeuw 6131
3x Delftse Fayense, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Kop + schotel, 18e eeuw 6132
Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw 6133
5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence sierschotels 6134
2x Delftse Fayence sierschotels

Resultaat:

110 EUR

5x Porseleinen beelden 6135
5x Porseleinen beelden
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Dresden porselein, Muzikanten 6136
2x Dresden porselein, Muzikanten

Resultaat:

80 EUR

2x Dresden porselein, Muzikanten 6137
2x Dresden porselein, Muzikanten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Porseleinen figuren, Vieux Saxe 6138
3x Porseleinen figuren, Vieux Saxe

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen Unterweissbach inktstel 6139
Porseleinen Unterweissbach inktstel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Duits porseleinen figuur 6140
Duits porseleinen figuur

Resultaat:

70 EUR

Grote porseleinen groep, Kings Napels 6141
Grote porseleinen groep, Kings Napels
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Porseleinen beeld, Napoleon 6142
Porseleinen beeld, Napoleon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden) 6143
3x Porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden)

Resultaat:

100 EUR

Bisquit figuur, Jongen bij kruis 6144
Bisquit figuur, Jongen bij kruis
Startprijs 120 EUR
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6145
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startprijs 180 EUR
Grote beeldengroep, Kings Napels 6146
Grote beeldengroep, Kings Napels
Startprijs 150 EUR
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6147
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startprijs 150 EUR
2x Sitzendorf beelden 6148
2x Sitzendorf beelden
Startprijs 100 EUR
Schenkkan, Buste van Napoleon Bonaparte 6149
Schenkkan, Buste van Napoleon Bonaparte
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Keramieken olifant 6150
Keramieken olifant

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Grote antieke Japanse Imari schotels 6151
3x Grote antieke Japanse Imari schotels

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm. 6152
Grote goud-Imari schotel, ø 46 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kapitale Imari schotel, ø 57 cm. 6153
Kapitale Imari schotel, ø 57 cm.

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein  6154
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

190 EUR

3x Japanse Imari sierschotels, 19e eeuw. 6155
3x Japanse Imari sierschotels, 19e eeuw.
Startprijs 65 EUR
Verkocht
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw 6156
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Grote Imari wandschotel, 19e eeuw 6157
Grote Imari wandschotel, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

3x Antieke kastkommen 6158
3x Antieke kastkommen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw 6159
Chinese Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delen Japans Imari porselein 6160
3 Delen Japans Imari porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Imari borden, 18e eeuw 6161
4x Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japanse Kutani dekselpot 6162
Japanse Kutani dekselpot

Resultaat:

160 EUR

Kutani vaas met pauwen 6163
Kutani vaas met pauwen
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Chinese Imari kom 6164
Chinese Imari kom

Resultaat:

50 EUR

6-Pas Delfts tegeltableau 6165
6-Pas Delfts tegeltableau
Startprijs 115 EUR
Verkocht
Tegel met hert, 17e eeuw 6166
Tegel met hert, 17e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Tegeltableau, 6-pas 6167
Tegeltableau, 6-pas
Startprijs 200 EUR
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6168
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
11x Tegels, 17e - 18e eeuw 6169
11x Tegels, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

8x tegels, 17e - 18e eeuw 6170
8x tegels, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Hollandse tegel in lijst  6171
17e Eeuwse Hollandse tegel in lijst

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
7x  Antieke wandtegel. 6172
7x Antieke wandtegel.

Resultaat:

25 EUR

6-Pas Hollands tegeltableau. 6173
6-Pas Hollands tegeltableau.
Startprijs 70 EUR
Lot van 8 tegels, 18e eeuw. 6174
Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw 6175
Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Porseleinen tegel in lijst 6176
Porseleinen tegel in lijst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel, Delfts 6177
5-Delig kaststel, Delfts

Resultaat:

100 EUR

5x Regout kommen 6178
5x Regout kommen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Wedgwood servies, Ca. 1900 6179
Wedgwood servies, Ca. 1900

Resultaat:

180 EUR

Doos met goudsteen aardewerk 6180
Doos met goudsteen aardewerk
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Antieke kastkom, circa 1900. 6181
6x Antieke kastkom, circa 1900.

Resultaat:

80 EUR

2x Koperen tabakspotten 6182
2x Koperen tabakspotten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gebakstel Beatrix + 2 antieke borden 6183
Gebakstel Beatrix + 2 antieke borden

Resultaat:

45 EUR

Chinese terracotta vaas. 6184
Chinese terracotta vaas.
Startprijs 225 EUR
Verkocht
4-Delige plated porseleinen koffieset 6185
4-Delige plated porseleinen koffieset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Antieke Weense vazen. 6186
2 Antieke Weense vazen.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Familie Rose gemberbot 6187
Familie Rose gemberbot

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
6x Chinees bord, 18e eeuw. 6188
6x Chinees bord, 18e eeuw.

Resultaat:

170 EUR

Drie erotische snuffbotlles 6189
Drie erotische snuffbotlles
Startprijs 100 EUR
3 Chinees porseleinen schotels, 18e eeuw. 6190
3 Chinees porseleinen schotels, 18e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bolvaas met draken, Qing Dynasty 6191
Bolvaas met draken, Qing Dynasty

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3 Chinese Celadon kommen 6192
3 Chinese Celadon kommen

Resultaat:

190 EUR

2  Chinese knobbelvazen 6193
2 Chinese knobbelvazen
Startprijs 75 EUR