35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1293
C. Cornelisz, 'Perzikken'.

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen 1331
Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen

100 EUR

2 Japanse houtsnedes 1353
2 Japanse houtsnedes

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man 1406
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man

100 EUR

J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1415
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.

100 EUR

Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

100 EUR

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

100 EUR

2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.  1194
2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.

95 EUR

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1282
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

90 EUR

C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1307
C. Cornelisz, 'Vlinder'.

90 EUR

P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere 1339
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere

90 EUR

Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

90 EUR

Engelse gravure, 18e Eeuw. 1329
Engelse gravure, 18e Eeuw.

85 EUR

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw 1330
Monastery gravure, 17e-18e Eeuw

85 EUR

Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis 1402
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis

85 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

85 EUR

Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren. 1064
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.

80 EUR

Rien Visser, Boerenerf 1066
Rien Visser, Boerenerf

80 EUR

Ton Ancone, Landschap met boerderij 1128
Ton Ancone, Landschap met boerderij

80 EUR

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

80 EUR

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

80 EUR

P.A. Nijgh, Vaas met bloemen 1271
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen

80 EUR

J. de Groot, 4 etsen 1287
J. de Groot, 4 etsen

80 EUR

Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

80 EUR