35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Mils, Hollands riviergezicht 1364
Mils, Hollands riviergezicht

30 EUR

Russisch aquarel + lakwerk 1366
Russisch aquarel + lakwerk

30 EUR

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

30 EUR

2 Oosterse aquarellen 1373
2 Oosterse aquarellen

25 EUR

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

25 EUR