Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden 1049
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1048
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Melkende boerin 1046
Jan Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Stilleven 1043
Gerard Krol, Stilleven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen 1040
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen

Resultaat:

130 EUR

Constant Artz, Hollands wintergezicht 1037
Constant Artz, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR
H. Wichers, Oosters rijstveld 1035
H. Wichers, Oosters rijstveld
Startprijs 400 EUR
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap 1034
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR
A.J. van Driesten, Boerderij bij beek 1032
A.J. van Driesten, Boerderij bij beek
Startprijs 1.250 EUR
Naar Huques Merle (verso), Halfnaakte dame bij branding 1031
Naar Huques Merle (verso), Halfnaakte dame bij branding
Startprijs 750 EUR
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot 1029
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot
Startprijs 1.000 EUR
Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel 1028
Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel
Startprijs 750 EUR
Jan Knikker, Boerderij en figuur aan waterkant 1026
Jan Knikker, Boerderij en figuur aan waterkant
Startprijs 350 EUR
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'. 1023
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 950 EUR
Evert Moll, Bloemstilleven 1020
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR
Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1017
Cor Noltee, Hooikade Den Haag
Startprijs 1.750 EUR
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind 1015
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind
Startprijs 850 EUR
Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij 1014
A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Antonyo Guby, Damesportret 1012
Antonyo Guby, Damesportret

Resultaat:

700 EUR

Klaas Bernink, Boerderij Kwinkeler Boekelo 1011
Klaas Bernink, Boerderij Kwinkeler Boekelo
Startprijs 1.200 EUR
Klaas Bernink, Stadsgezicht Tunesië 1009
Klaas Bernink, Stadsgezicht Tunesië
Startprijs 1.100 EUR
A.J. Zwart, Landschap met houtvesters 1008
A.J. Zwart, Landschap met houtvesters
Startprijs 1.750 EUR
Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. 1006
Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startprijs 1.450 EUR
Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. 1003
Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Startprijs 800 EUR