35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer 1115
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer

150 EUR

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi. 1141
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.

150 EUR

Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

150 EUR

Worpswede, 'Tief im Moor'.  1257
Worpswede, 'Tief im Moor'.

150 EUR

Theo Wolvecamp, Lezende figuur 1297
Theo Wolvecamp, Lezende figuur

150 EUR

Icoon, 19e eeuw. 1414
Icoon, 19e eeuw.

150 EUR

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1416
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.

150 EUR

H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen 1425
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen

150 EUR

2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune 1433
2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune

150 EUR

16e-17e eeuwse triptiek 1336
16e-17e eeuwse triptiek

140 EUR

Bernard Buffet, Clown met hoedje 1411
Bernard Buffet, Clown met hoedje

140 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

140 EUR

A. Heyboer, Vrouwelijk naakt 1436
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt

140 EUR

H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

140 EUR

Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

140 EUR

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

135 EUR

E.C. Arntzenius, Vaas met rozen 1040
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen

130 EUR

Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom 1041
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom

130 EUR

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. 1099
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.

130 EUR

Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

130 EUR

Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'. 1284
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.

130 EUR

Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht 1376
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht

130 EUR

Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1481
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.

130 EUR

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

130 EUR

Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. 1102
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.

125 EUR

Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract 1112
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract

125 EUR

H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1274
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.

125 EUR

Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie 1348
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie

125 EUR

Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe 1446
Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe

125 EUR

Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'. 1133
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.

120 EUR

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen 1156
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen

120 EUR

J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven 1424
J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven

120 EUR

Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

120 EUR

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1281
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

110 EUR

J. de Groot, 5 Aquarellen 1428
J. de Groot, 5 Aquarellen

110 EUR

Willem Paerels, ' Vissersboten bij ondergaande zon'. 1050
Willem Paerels, ' Vissersboten bij ondergaande zon'.

100 EUR

Ongesigneerd, 2 dames in stad 1095
Ongesigneerd, 2 dames in stad

100 EUR

Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen. 1101
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.

100 EUR

Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder 1143
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder

100 EUR

Lot Chinese kunstwerken 1166
Lot Chinese kunstwerken

100 EUR

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht 1167
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht

100 EUR

Evert Rabbers, Portret oude heer 1191
Evert Rabbers, Portret oude heer

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien 1210
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien

100 EUR

Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij. 1261
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.

100 EUR

Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien. 1262
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien.

100 EUR

Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'. 1283
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1285
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.

100 EUR

J. de Groot, 4 etsen 1288
J. de Groot, 4 etsen

100 EUR

C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1293
C. Cornelisz, 'Perzikken'.

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen 1331
Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen

100 EUR

2 Japanse houtsnedes 1353
2 Japanse houtsnedes

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man 1406
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man

100 EUR

J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1415
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.

100 EUR

Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

100 EUR

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

100 EUR

95 EUR

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1282

90 EUR

C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1307
C. Cornelisz, 'Vlinder'.

90 EUR

P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere 1339
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere

90 EUR

Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

90 EUR

Engelse gravure, 18e Eeuw. 1329
Engelse gravure, 18e Eeuw.

85 EUR

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw 1330
Monastery gravure, 17e-18e Eeuw

85 EUR

Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis 1402
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis

85 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

85 EUR

Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren. 1064
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.

80 EUR

Rien Visser, Boerenerf 1066
Rien Visser, Boerenerf

80 EUR

Ton Ancone, Landschap met boerderij 1128
Ton Ancone, Landschap met boerderij

80 EUR

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

80 EUR

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

80 EUR

P.A. Nijgh, Vaas met bloemen 1271
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen

80 EUR

J. de Groot, 4 etsen 1287
J. de Groot, 4 etsen

80 EUR

Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

80 EUR

S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser 1315
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser

80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom 1361
Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom

80 EUR

Schilder Eiben/Boekelo, Cats 1372
Schilder Eiben/Boekelo, Cats

80 EUR

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.  1389
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.

80 EUR

H. Kollich, Vissersboten bij de kust 1395
H. Kollich, Vissersboten bij de kust

80 EUR

J. de Groot, 3 Aquarellen 1426
J. de Groot, 3 Aquarellen

80 EUR

J. de Groot, 3 Aquarellen 1427
J. de Groot, 3 Aquarellen

80 EUR

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'. 1434
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.

80 EUR

G. Hoof, 'Edele man'. 1438
G. Hoof, 'Edele man'.

80 EUR

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'. 1439
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge 1447
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge

80 EUR

K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden 1450
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. 1152
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.

75 EUR

Willem Lanken, Voeten aan het strand 1160
Willem Lanken, Voeten aan het strand

75 EUR

J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen 1222
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen

75 EUR

Ongesigneerd, Expressionistisch landschap 1432
Ongesigneerd, Expressionistisch landschap

75 EUR

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

75 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee 1111
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig 1168
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig

70 EUR

Joern, Expressionistisch landschap 1231
Joern, Expressionistisch landschap

70 EUR

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding 1256
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding

70 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1318
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen

70 EUR

Andries Verleur, Paardenkar met arbeider 1333
Andries Verleur, Paardenkar met arbeider

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

70 EUR