Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...
Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...
Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist met plated lijstwerk etc. 'Vogelaugen furnier'. Afmeting: 13 x 28 x 37 cm. In goede staat.
Vier vroeg 19e eeuwse handingekleurde Franse gravures over de geschiedenis van de hoepelrok. Crinolin. Humoristische voorstellingen over de hoepelrok. Fabrique de Estampes de Gangel a Metz. Gravures o...
Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee karaffen met zilver, 915/000, bolle karaffen met ronde zilveren voet met houder versierd met parelrand, guirlandes en bladdecor. Met zilveren scharnierende schenktuit met parelrand. ( één scharni...
Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.